مرور رده

علی مطهری

علی مطهری (زادهٔ ۶ بهمن ۱۳۳۶ تهران) سیاستمدار ایرانی است که به عنوان یک محافظه کار شناخته می‌شود و همچنین به عنوان نوعی اصلاح طلب محافظه کار نیز نامیده می‌شود، وی پیشتر در دوره هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده تهران در مجلس حضور داشت. او فرزند مرتضی مطهری و برادر همسر علی لاریجانی است. علی مطهری همچنین عهده‌دار مسئولیت نشر و نظارت بر نشر تألیفات مرتضی مطهری است. وی در انتخابات مجلس یازدهم رد صلاحیت شد.

از مطهری به عنوان سیاستمداری ارتدوکس با دیدگاه‌های محافظه کار لیبرال و محافظه کارانه میانه‌رو یاد می‌شود. وی رهبر ائتلاف صدای ملت است.

مطهری سرپرستی انتشارات صدرا را بر عهده دارد و در دانشگاه تهران تدریس می‌کند و در آنجا دکترای فلسفه می‌گیرد.

پیش‌بینی اعضا هیات دولت ابراهیم رئیسی

علی مطهری درباره بیانات رهبری پیرامون ردصلاحیت کاندیداها گفت: این اشاره رهبری به جبران، به هیچ وجه حکم حکومتی محسوب نمی‌شد بلکه مقصود ایشان این بود که از خانواده آقای لاریجانی اعاده حیثیت شود و به نوعی از ایشان و خانواده‌شان دلجویی شود. از…

«مشارکت آگاهانه» رویکرد برنامه‌های انتخاباتی رادیوجوان/ استفاده از برنامه های طنز

مدیر رادیو جوان گفت: رسالت برنامه‌های رادیو جوان در این مسیر را «مشارکت حداکثری» عنوان کرد و ادامه داد: رویکرد مت امید آفرینی، نشاط‌بخشی، پرهیز از سیاه نمایی، توجه به هویت ایرانی و تلاش برای بالابردن سواد رسانه‌ای مخاطبان بوده‌است .

صف اصلاح‌طلبان برای حفظ وضع موجود/ چرا اصلاحات دوباره از عارف عبور کرد؟

گذشته از تعدد کاندیدا‌هایی که در دولت‌های روحانی جزو مسئولان عالی رتبه بوده یا هستند، اصلاح‌طلبان حتی یک کاندیدا که بدون نسبت طرفداری از دولت روحانی باشد و بتواند امید تغییر یک دولت ناکارآمد را برای مردم ایجاد کند، ندارند.

آقای مطهری بعد از ۴ سال دیر نیست؟!

مطهری پس از چهار سال و آن هم پس از اشاره خبرنگار، یادش می‌آید که کاندیدای مورد نظرشان که همه آن انتخابات و انتخابات قبلی و کل این هشت سال حامی‌اش بوده‌اند، استفاده ابزاری و کاری غیراخلاقی کرده است.