حضور حداکثری و امنیت مهمترین مولفه‌های انتخابات است

سید احمد احمدی‌زاده در مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان کازرون، گفت: در انتخابات آینده، دشمن تمام تمرکز خود را روی کاهش مشارکت یا حتی از بین بردن مشارکت مردم، خواهد گذاشت.

او با اشاره به گستردگی انتخابات خرداد ۱۴۰۰ به واسطه همزمانی انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس‌های شورای اسلامی و خبرگان رهبری و همچنین شوراها، بر لزوم تلاش همگانی برای ارتقاء هرچه بیشتر مشارکت و سلامت انتخابات تاکید کرد.

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از استانداری فارس، احمدی‌زاده گفت: باید نقدها را با دل و جان پذیرا باشیم؛ حرکت مدیران ما باید در سیاست تابع نظرات رهبر معظم انقلاب و دولت باشد.

معاون سیاسی استانداری فارس گفت: افراط و تفریط در کارها مردود بوده و راه نجات در وحدت و همدلی بین گروه ها با هر سلیقه است و اعتدال به شکل واقعی می تواند خیلی از مشکلات را حل کند. 

احمدی‌زاده با اشاره به حساسیت وظایف فرمانداران خصوصا در عرصه انتخابات، گفت: تصمیم فرماندار باید مبتنی بر عقلانیت و تدبیر و خارج از هیجان باشد.

معاون سیاسی استانداری فارس همچنین به نقش اثر گذار مردم شهرستان کازرون در پیروزی انقلاب و حضور موثر در دوران دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه ای که دشمن برما تحمیل کرده کارهای بزرگی هم انجام شده است.

براساس این گزارش، با حکم وزیر کشور، علی مظفری به عنوان فرماندار ویژه شهرستان کازرون تعیین و از خدمات داریوش دهقان به واسطه اقدامات انجام شده در این سمت، قدردانی شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments