مردم منتظر رئیس‌جمهور جوان یا کابینه باتجربه هستند

پیام مجرد در گفت وگو با «entekhabat1400.com»، اظهار کرد: رابطه مردم با دولت از گذشته کم تر شده است. دولت و وزرایی که بیش از هر قوه و نهادی باید در میان مردم باشند، به دلیل کرونا و سایر مشکلات از آنان دور افتاده اند.

وی ادامه داد: از طرف دیگر نباید بالا بودن میانگین سنی دولتمردان را در این موضوع نادیده بگیریم. آیا یک کابینه پیر می تواند مشکلات مردم را بسنجد و برایش راه حل ارائه کند؟ حالا امروز همه ما می دانیم که برای 1400 به بدنه جوان نیاز داریم. 

این فعال سیاسی در همین راستا گفت: رهبری فرمودند به سمت دولت و رئیس جمهور جوان انقلابی بروید. یا باید رئیس جمهوری جوان داشته باشیم یا کابینه رئیس جمهور آینده باید جوان باشد. خود مردم  به سمت گزینه هایی می روند که در حوزه استراتژیک خوب و چابک عمل کنند.

وی تصریح کرد: مردم باید سابقه عملکرد گذشته کاندیدهای 1400  را درک کرده باشند. خیلی از مردم از سابقه های سیاسی گزینه هایی که به عنوان کاندیدا معرفی می شوند بی خبر هستند. نظر سنجی ها نشان می دهد گزینه های مطرح شده باب نظر مردم نیستند؛ شاید باب نظر حاکمیت باشد اما برای مردم جالب توجه  نیستند.

وی در پایان گفت: سیاستمداران به تجربه دولت آقای روحانی توجه کنند؛ هرجا از جوانان استفاده کرد مردم پشتش بودند و کارها درست پیش رفت؛ هرجا از بازنشستگان بهره برد  برنامه های دولت با رکود عملی مواجهه شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments