اعضای ستاد انتخابات جمعیت جوانان انقلاب منصوب شدند

محمدجواد محمدی نوری در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، با اعلام این خبر اظهار کرد: عباس علیپور محمدرضا شریف، امیرکاظم شیری، صفی فغانپور، مهدی کریمی، محمدرضا یزدی، رمضانعلی دولو، مصطفی سعیدی، فرهاد باقری، مهرداد میرسنجری و مهناز نصرآبادی به عنوان اعضای ستاد در حوزه ریاست جمهوری ۱۴۰۰ انتخابات شدند.

وی ادامه داد: همچنین سعید کارگران، هادی اکبرپور، علیرضا رازقی، نوید اردبیلی، حشمت علیپور، رامین مظفری، قاسم برغمدی و الهه جورابی به عنوان اعضای ستاد در حوزه انتخابات شوراهای شهر و روستا تعیین شدند.

محمدی نوری با اشاره به انتخاب اعضای ستاد تشکل متبوعش در انتخابات میاندوره‌ای مجلس و میاندوره ای مجلس خبرگان، گفت: در احکام دیگری از سوی دبیرکل حزب مسئولان کمیته‌های ۱۴ گانه هیئت اجرایی ستاد انتخابات حزب نیز مشخص شدند.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در پایان تاکید کرد: با توجه به آغاز فرآیند انتخابات در برخی استانها و شهرستانهای کشور و در راستای برگزاری نشست‌های مشترک با نامزدها و بررسی احتمال ائتلاف با برخی جریانات سیاسی کارهای خود را در این زمینه پیگیری می‌کنیم تا به یک نتیجه قطعی درباره چگونگی حضور در انتخابات برسیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments