عامری: از مجلس فعلی هم مطالباتی داریم/ دنبال منزوی‌شدن کشور نیستیم

به گزارش «entekhabat1400.com»، جواد عامری در نشست خبری جبهه تحول‌خواهان انقلابی با بیان اینکه ما به کلیت دولت فعلی و مخصوصاً اقدامات اقتصادی این دولت انتقاد داریم، اظهار کرد: این دولت تمام برنامه‌اش این بود که با چهار کشور اروپایی و آمریکا روابطش را خوب کند. اعتماد به داخل در این دوره خیلی کم و در حد صفر بود و همه چیز فدای ارتباط با این کشورها شد.

وی با بیان اینکه ارتباط کم اقتصادی دولت با کشورهای منطقه قابل نقد است، افزود: حتی الان دشمنان عراق و سوریه بیشتر از ما توانستند در این کشورها مبادلات اقتصادی و تجاری داشته باشند.

عامری با بیان اینکه دولت آینده باید با کشورهای دنیا تعامل داشته باشد، گفت: البته باید بگویم ما تعامل با دنیا به معنای تعامل با چند کشور اروپایی و آمریکا نیست. ما تعامل با دنیا را قبول داریم و دنبال منزوی‌شدن کشور نیستیم اما باید ابتدا از لحاظ اقتصادی خود را در داخل قوی کنیم و چشم به دست خارج نداشته باشیم.

دبیرکل جمعیت ایثارگران با بیان اینکه ما از مجلس فعلی هم مطالباتی داریم، اظهار کرد: اینکه مجلس ۲۵ درصد افزایش حقوق برای همه کارکنان را در نظر گیرد به نظرم عادلانه نیست و بهتر است مجلس در این مصوبات تجدیدنظر کند. هرچند که مجلس را انقلابی می‌دانیم و اقداماتش در مجموع برای ما قابل قبول 

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: در مجلس تصویب شده که یارانه‌ها به صورت نقدی به مردم داده شود و این در ظاهر ممکن است که گفته شود به نفع مردم است اما هرگونه کسری بودجه‌ای که بخاطر نبود پول رخ بدهد، دولت مجبور به چاپ پول می‌شود و این عامل تورم است و برای مردم ضرر دارد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments