تصویب لوایح FATF به آمریکا برای تشدید جنگ اقتصادی علیه ملت ایران کمک می‌کند

به گزارش حوزه سیاسی «entekhabat1400.com»، دبیرکل تشکل سعداء طی نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی و محسن رضایی رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: بایدن بشدت بدنبال اثر بخشی مجدد به تحریم هاست و هیچ عاملی بیشتر از دریافت اطلاعات دقیق از مبادلات مالی و اقتصادی کشور، نمی تواند به وی در تشدید جنگ اقتصادی بر علیه ملت ایران کمک کند. 

متن این نامه به شرح زیر است:

رئیس و دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

حضرات آقایان آملی لاریجانی و رضایی لاریجانی و رضایی

باسلام و تحیات

نظر به اهتمام حوزه علمیه و مراجع معظم تقلید بر مخالفت جدی با تصویب کنوانسیون های پالرمو و سی اف تی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، مبتنی بر مغایرت آشکار با شرع مقدس و مصالح ملی، به شما بزرگان هشدار می دهیم جریان نفوذی که خسارت محض برجام را بر کشور تحمیل کرده و دین و دنیای مردم را با توسعه فقر و فلاکت به مخاطره انداخته، تصمیم دارد با فریب برخی اعضای مجمع، کنوانسیون های استعماری را با مصوب نماید.

لذا بر خود لازم دیدیم تا نکات ذیل را «ا جرای مشروط به لغو تحریم ها» پیشنهاد قید اضافی
از باب النصیحه لائمه المسلمین به شما عزیزان متذکر شویم.

اولا ” تصویب یک معاهده بین المللی و تعلیق اجرای آن بر امر دیگری از جمله رفع تحریم ” از اساس در قوانین بین المللی تعریف نگردیده است و شرط مذکور از نگاه حقوق بین الملل لغو است و تصویب آن به نحو مذکور، به‌منزله قبول بدون قید و شرط کنوانسیون های استعماری فوق الذکر و ایجاد بسط ید اجانب، جهت انجام مداخلات اقتصادی در کشور است که در شرایط جنگ اقتصادی معنایی جز خیانت نخواهد داشت.

ثانیا گمان رعایت این شرط از دولتی که با نقض تمام خطوط قرمز رهبر معظم انقلاب، معاهده ی ننگین
برجام را بر ذمه کشور تحمیل کرده، غیرعقلایی است و این مصوبه تنها بمنزله مستمسک و مجوزی در
دست دولت، برای انجام معاهده خسارت بار دیگری خواهد بود که ممکن است تا چند دهه، وزر و وبال آن دامن گیر اقتصاد کشور باشد.

ثالثا بواسطه عدم تصویب این لوایح در یک سال گذشته و ایجاد اطمینان در خصوص پنهان ماندن اطلاعات مالی کشور و امنیت معامله با ایران برا ی خریداران نفت و صرافان ارز، از یک طرف میزان صادرات نفت کشور و قیمت آن افزایش پیدا کرده و از طرفی هزینه انتقال پول آن به داخل کشور کاهش یافته است. 

حال در صورت تصویب این لوایح در مجمع، باید در انتظار فرار دورزنندگان تحریم ها از ترس دسترسی امریکا به اطلاعات طرف های معامله با ایران و تنبیه ایشان بود، امری که عرصه را بر معیشت مردم به مراتب تنگ تر خواهد کرد.

رابعا بر اساس گزارش اندیشکده های آمریکایی، بر اثر سیاست فشار حداکثری آمریکا و صبر و استقامت ملت غیور ایران، تیغ تحریم های ظالمانه کند شده است. لذا بایدن بشدت بدنبال اثر بخشی مجدد به تحریم هاست و هیچ عاملی بیشتر از دریافت اطلاعات دقیق از مبادلات مالی و اقتصادی کشور، نمی تواند به وی در تشدید جنگ اقتصادی بر علیه ملت ایران کمک کند. لذا رصد و بررسی کنید که چه کسی امثال این پیشنهاداتی که نه تنها تحریم ها را رفع نمی کند بلکه موجب خودتحریمی می شود را در مقابل شما قرار می دهد، که او در هر لباسی که باشد عامل اجنبی و مزدور صهیونیسم بین الملل است.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 رضا نصیرپور دبیرکل تشکل سعداء

انتهای ژیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments