شریعتی: مردم خیز خود را برای انتخاب بهترین گزینه در انتخابات ۱۴۰۰ برداشته‌اند

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با «entekhabat1400.com»، درباره فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ بیان کرد: مردم همواره با بررسی دیدگاه ها و نظرات افرادی که قصد دارند وارد عرصه انتخابات شوند، برای مشارکت در انتخابات آماده می شوند. امروز نیز مردم این خیز را برداشته اند و مشخص است که قصد دارند مشارکت جدی در انتخابات سال آینده با بررسی عملکرد و پیشینه افراد و جریانات سیاسی که تا الان بر مسند اجرایی قرار گرفتند، داشته باشند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس تصریح کرد: از نظر بنده فضای کشور در آستانه انتخابات بسیار خوب است و غبار آلود یا یخ آلود نیست. زمانی که در بین مردم می رویم همه سوال می کنند چه کسی قرار است به صحنه رقابت بیاید و عملکرد آنان چطور است؟. این سوالات حاکی از آن است که مردم به آینده امیدوارند و در حال تلاش هستند تا گزینه ای را انتخاب کنند تا کشور از مشکلات اقتصادی رهایی یابد.

شریعتی در پایان تاکید کرد: مطبوعات و رسانه ها چهره هایی را مطرح کردند که قرار است در انتخابات نامزد شوند، اما هنوز به طور قطعی مشخص نیست. هرچه جلوتر برویم چهره ها غربال شده و افرادی که فضا را مناسب نمی بینند حضور پیدا نخواهند کرد. امیدواریم با خیزی که مردم برداشتند و دل نگرانی و دغدغه ای که برای انتخاب رییس اجرایی کشور دارند بهترین گزینه با مشارکت حداکثری مردم انتخاب شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments