تشریح فعالیت‌های انتخاباتی اصولگرایان برای شورای شهر از سوی اقراریان

به گزارش «entekhabat1400.com»، مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در نشست مناطق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهر تهران اظهار کرد: امروز سومین نشست مناطق ۲۲ گانه شهر تهران است؛ به دلیل شرایط کرونایی مجبور بودیم که جلسات خود را با هسته اصلی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهر تهران برگزار کنیم.

وی درباره جزئیات هسته اولیه فعالیت‌های انتخاباتی این شورا در مناطق تهران اضافه کرد: این هسته شامل یک روحانی، یک خانم، یک جوان و دو پیشکسوت است.

اقراریان تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروی های انقلاب اسلامی تلاش ویژه برای به کارگیری از بهره مندی از انرژی جوانان در کنار تجربه پیشکسوتان دارد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهر تهران تصریح کرد: نقشه راه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که با تلاش‌ها و زحمات کار جمعی تدوین شده بود هم اکنون محقق شده است ضمن اینکه نقشه راهی هم برای انتخابات پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه مسیری را برای انتخابات ۱۴۰۰ در نظر گرفته و باز کرده‌ایم، گفت: این مسیر هم اکنون در سطح محلات شهر تهران برنامه‌ریزی شده و سامانه ارتباط گیری این شبکه با کانون‌ها، کمیته‌ها و مناطق در نظر گرفته شده است.

اقراریان در پایان از برنامه‌ریزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهر تهران با توجه به شرایط کنونی کشور برای انتخابات سال ۱۴۰۰ به صورت مجازی خبر داد.  

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments