آقای جلیلی ۳ هفته وقت مردم را گرفتی بعد فهمیدی رئیسی اصلح است؟ /نمی خواهم کسی تَکرار کند اما…

همتی در کلاب هاوس:

عبدالناصر همتی گفت: آقای جلیلی ، سه هفته است  وقت مردم را گرفتی. الان می گی به این نتیجه رسیدم که  اصلح آقای رئیسی است؟ پس چرا وقت مردم را گرفتی؟

به گزارش انتخابات 1400 عبدالناصر همتی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در نشست مجازی در کلاب هاوس که چهره هایی چون بهزاد نبوی و محسن آرمین حضور داشتند، گفت: نمی خواهم کسی تکرار کند و آبرویش را برای من بگذارد. شرط بندی روی اسب برنده که هنر نیست. نخبگان و سیاسیون مرا تنها گذاشته اند. من حیثیت و شخصیت و ۶٣ سال عمرم را برای مردم گذاشته ام. تا آخر ایستاده ام. به تنهایی مقابل همه آنها ایستاده ام و نشان داده ام نمی ترسم.

همتی ادامه داد: بسیاری از کسانی که مقابل من هستند سه سال است در رسانه ملی تبلیع می کنند، من نمی توانم آنقدر تبلیغ کنم. روزانه میلیاردها تومان هزینه می کنند تا مرا تخریب کنند. من چه خطری برای آنها دارم؟

این نامزد انتخابات افزود: پنجاه درصد جی دی پی ما مالیات نمی دهد و کسی نمی داند چه کسانی هستند؟ چرا مردم باید این هزینه را بدهند؟

همتی در واکنش به انصراف لحظه آخری جلیلی به نفع ابراهیم رئیسی گفت: آقای جلیلی ، سه هفته است  وقت مردم را گرفتی. الان می گویی به این نتیجه رسیدم که  اصلح آقای رئیسی است؟ پس چرا وقت مردم را گرفتی؟

همتی همچنین خطاب به نامزد پوششی دیگر گفت: آقای زاکانی چرا به من توهین می کنید؟ اگرعاقبت من که رییس بانک مرکزی بودم این است با مردم عادی چطور رفتار می کنید؟ من این دو سه هفته از این حرفها زجر کشیدم. من در مقابل یک به اضافه پنج هستم. صدا و سیما هم هست! با اینکه آقای زاکانی استعفا داده برنامه اش پخش می شود، پر از توهین به من.

می توانیم انتخابات را به مرحله دوم ببریم و پیروز شویم

همچنین عبد الناصرهمتی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشت:

اگر آنطور که نظرسنجی‌های صوری و ساختگی برخی نهادهای خاص ادعا می‌کنند، رای من کم است چه نیازی به پیشنهاد چندین وزارت‌خانه به نامزدهای پوششی برای کناره‌گیری است؟

مردم باهوشند. آنها می دانند ما براحتی می توانیم انتخابات را به مرحله دوم ببریم و پیروز شویم.

این توییت با هشتگ ما با هم می توانیم منتشر شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
هادی
هادی
1 سال قبل

آقای همتی جریان اصلاح طلب که الان شما نماینده ی آن هستید سال هاست وقت مردم را گرفته اند شما به سه هفته ایراد می گیرید؟

محمد ام اچ
محمد ام اچ
پاسخ به  هادی
1 سال قبل

اصلاح طلبان به لطف شورای نگهبان از هیچ نماینده ای حمایت نکرده و به صراحت ذکر کرده که هیچ نامزدی در این دوره ندارد…
لطفا اطلاعاتتون رو بالا ببرید

محمد
محمد
پاسخ به  محمد ام اچ
1 سال قبل

چیزی رو عوض نمیکنه اصلاح طلب ها سال ها وقت دنیا رو با دروغگویی در مورد تقلب و بعد از آن هم با دولت روحانی و تکرارش گرفتند.
وقتی کسی اصلح رو می شناسه به نفعش می ره کنار این اخلاق مداری ها را نباید هم از برخی سراغ گرفت .

مجید
مجید
1 سال قبل

خب مهرعلیزاده هم همین طور بود.
چرا این ایراد را به او نگرفتی ؟!