تمام توان خود را در اختیار ستاد دکتر همتی قرار می‌دهیم

رئیس ستاد مهرعلیزاده در استان ایلام:

رئیس ستاد مهرعلیزاده در استان ایلام گفت: این ستاد تمام توان خود را در اختیار ستاد دکتر همتی قرار خواهد داد و مطمئنا این هم‌افزایی نتایج خوبی برای جریان اصلاحات خواهد داشت.

به گزارش انتخابات 1400 «سیف‌اله رشیدی» درباره انصراف مهرعلیزاده از رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: این حرکت فارغ از نتیجه‌ای که به دنبال داشته باشد گامی بلند در جهت اجماع و اتحاد بین اصلاح‌طلبان و تلاش آنان برای حرکت منسجم برای اصلاح امور است.
وی با بیان اینکه دکتر مهرعلیزاده نشان داد کسانی که دل در گرو اصلاحات دارند در شرایط حساس نیز به گفتمان و اهداف اصلاح‌طلبی پایبند هستند و آرمان‌های اصلاح‌طلبی و به تبع آن  خیر و صلاح کشور را بر منافع شخصی ترجیح می‌دهند.
رئیس ستاد مهرعلیزاده در استان ایلام ادامه داد: این ستاد تمام توان خود را در اختیار ستاد دکتر همتی قرار خواهد داد و مطمئنا این هم‌افزایی نتایج خوبی برای جریان اصلاحات خواهد داشت.
وی گفت: بدون شک دکتر همتی در صورت پیروزی به برنامه‌های دولت زندگی نیز پایبند خواهد بود و در برنامه‌های خود برنامه‌های دولتی که قرار بود دولت سوم خاتمی باشد را نیز خواهد گنجاند.
رشیدی با انتقاد از برخی تنگ نظری‌ها گفت: امروز همه مسئولان نگران میزان مشارکت مردم هستند در حالی که می توانست شرایط به گونه‌ی دیگری رقم بخورد  یا حتی دوم خرداد دیگری در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و معیشتی شکل می‌گرفت اما بخشی از مردم دلخور هستند و کسانی که در مناظره ها دم از مردم داری می‌زنند و در جایگاه منتقدان دولت صحبت می کنند در بوجود آمدن وضعیت موجود بی تاثیر نبوده‌اند.
این فعال سیاسی با دعوت از مردم استان و همه‌ی کسانی که به کشور علاقمند هستند خواست با شرکت در انتخابات، روز ۲۸ خرداد را به روز سربلندی ایران اسلامی تبدیل کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments