مهرعلیزاده به نفع همتی انصراف می‌دهد

عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: نظرسنجی‌ها نشان داده که همتی رای بیشتری نسبت به مهرعلیزاده دارد، پس بهتر است مهرعلیزاده به نفع همتی کنار برود.

به گزارش انتخابات 1400 علی محمد نمازی عضو حزب کارگزاران سازندگی، درباره اجماع همتی و مهرعلیزاده برای ائتلاف روی یک نفر اظهار کرد: اجماع نامزد‌های انتخابات با یکدیگر در عالم سیاست اتفاقی ممکن است و این امکان نیز وجود دارد همتی و مهرعلیزاده هم با یکدیگر به اجماع برسند.

وی افزود: اگر ائتلافی قرار باشد میان همتی و مهرعلیزاده صورت بگیرد اقدام خوبی است و ما تشویق می‌کنیم، فکر کنم اگر این ائتلاف بخواهد صورت بگیرد باید استدلال‌های پشت محکمی وجود داشته باشد و یکی از راه‌هایی که می‌تواند در این مسیر کمک کند توجه به نظرسنجی هاست، بر اساس نظرسنجی هر نامزدی که بالاترین رای را داشته باشد به نفع دیگری می‌تواند کناره گیری کند و اگر حمایتی بخواهد در این صورت از سوی جبهه اصلاحات انجام شود باید تکیه به همین نظرسنجی‌ها کرد.

نمازی بیان کرد: اگر نظرسنجی‌ها نشان داده که همتی رای بیشتری نسبت به مهرعلیزاده دارد اقدام خوبی خواهد شد که مهرعلیزاده به نفع همتی کنار برود و همتی نیز در دولت خود از پتانسیل‌های مهرعلیزاده بهره ببرد.

عضو حزب کارگزاران سازندگی در خصوص حمایت برخی از اصلاح طلبان از رئیسی، گفت: این اقدام برخلاف راهکار‌های سیاسی است، اینکه برخی از احزاب اصلاح طلب بخواهند از رئیسی حمایت کنند برخلاف راهکار‌های سیاسی جبهه اصلاحات عمل کرده است؛ همچنین اگر آن حزب عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان نیز باشد اقدامی برخلاف آن نهاد انجام داده و بعید است این اتفاق بیفتد چراکه حمایت اصلاح طلبان از رئیسی ممکن نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ناشناس
ناشناس
5 ماه ها قبل

ای اصلاح طلبان کمی به خود آئید. غیر مردمی بودن و خوی اشرافی داشتن از اغلب شما به مشام می رسد. چرا می خواهید کشور را دست این افراد بدهید در صورتی که بوضوح افراد جبهه دیگر مردمی تر و دلسوزتر از شما هستند.

نگار
نگار
پاسخ به  ناشناس
5 ماه ها قبل

سلام. کلاً این انتخابات مال ‌ شما اصلاً اصلاح طلبان و سایرین غلط کردند خواستند در انتخابات شرکت کنند. کل این مملکت هم مال شما اصلاً تمام این دنیا مال شما. یه چیزی تو این چند روز فهمیدم که منطق طرفداران اصولگرا این هست که همه به جز خودشان جیره خور کثیف ونادان هستند. راستی شما که دنبال دنیا نبودید