ما ایرانی هستیم و همگی باید مردم را برای حضور هرچه پرشورتر در انتخابات تشویق کنیم.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی «entekhabat1400.com» با اشاره به بیانیه اخیر اصلاح‌طلبان به دنبال عدم احراز صلاحیت تعدادی از کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر اینکه رد صلاحیت این تعداد از کاندیداها باعث کاهش مشارکت مردم در انتخابات می‌شود، گفت: ما ایرانی هستیم و همگی باید مردم را برای حضور هرچه پرشورتر در انتخابات تشویق کنیم.

وی افزود: اینکه عده‌ای با اظهاراتشان بخواهند مانع از مشارکت مردم در انتخابات شوند قطعا اقدام آنها خیانت به کشور نظام و خون شهدا است و به هیچ وجه قابل توجیه و قابل بخشش نیست.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دوره‌های قبلی انتخابات هم کاندیداهایی رد صلاحیت شدند، اما رد صلاحیت آنها هیچ تأثیری در مشارکت مردم در انتخابات نداشت و همواره مردم ما با حضور پرشور خود در انتخابات باعث عقب‌نشینی دشمنان از مواضع خصمانه‌شان علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی شدند.

شهریاری خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد، اما ما شاهد مشارکت ۷۳ درصدی مردم در انتخابات بودیم و رد صلاحیت این فرد هیچ تأثیری در حضور مردم در انتخابات نداشت و یا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ محمود احمدی‌نژاد رد صلاحیت شد، اما باز هم ما دیدیم که مردم حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رای داشتند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان بدانند که این اظهارات و القائات آنها هیچ تاثیری بر مشارکت مردم در انتخابات ندارد و من به آنها توصیه می‌کنم که به جای این‌گونه اظهارنظرها با نظام و مردم قهر نکنند و در مسیر مردم حرکت کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واقعیت این است که همه ما باید بدانیم که سوار یک کشتی هستیم و آسیب زدن به کشتی باعث می‌شود تا همه در معرض خطر و تهدید قرار گیرند، پس باید همگی با حضور پرشور و مشارکت گسترده پای صندوق‌های رأی و همچنین در عرصه‌های دیگر پشت نظام به این هستیم تا نظام جمهوری اسلامی با اقتدار بیشتر از همیشه در عرصه‌های بین‌المللی حاضر باشد.

انتهای پیام/

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments