برگزاری مطلوب انتخابات مهمترین مساله پیش‌روی کشور است

غلامعلی صادقی  در گردهمایی رؤسای حوزه‌های قضایی و دادستان‌های شهرستان‌های استان که به صورت ویدئو کنفرانس سخن می‌گفت با تقدیر از زحمات و خدمات کلیه همکاران محترم در طول سال 99 اظهار کرد: انشاء الله ارائه مطلوب خدمات قضایی به مراجعان محترم در سال 1400 نیز با قدرت و قوت استمرار پیدا خواهد کرد.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به شرایط داخلی و بین المللی حساس کشور گفت: مهمترین مسأله پیش روی کشور برگزاری مطلوب انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در چارچوب مبانی شرعی، قانونی و اخلاقی است و همه در این زمینه باید به درستی به وظیفه خود عمل نماییم.

صادقی با اشاره به تلاش بی امان دشمن علیه مردم کشورمان افزود: دشمن از هیچ کوششی در جهت ناامید کردن مردم کوتاهی نمی کند اما تاکنون در سایه رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و همچنین پایمردی، ایثار و بصیرت مردم بزرگوار در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده و انشاء الله شکست های دیگری نیز تجربه خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دشمن به رهبری امریکا تمام امکانات خود را بسیج و نیروهای متخصص خود را به صف کرده است، بنابراین هم مردم و هم مسئولان باید بیش از پیش هوشیار باشند.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: مردم باید از نحوه ارائه خدمات از سوی مسئولان به ویژه دستگاه قضایی راضی باشند، بر این اساس از نهادهای نظارتی خواسته شده تا با هدف پیشگیری از هرگونه انحراف در برنامه ها و اجرای دقیق و صحیح سیاست‌های ابلاغی نسبت به اعمال نظارت مؤثر و مستمر بر کلیه عملکردها اقدام نمایند.

براساس اعلام روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، وی با تأکید بر لزوم اجرای دقیق مفاد سند تحول قوه قضائیه گفت: مسئولان حوزه‌های قضایی نه تنها باید نظارت دقیقی بر حُسن اجرای امور با هدف تحقق مفاد سند تحول قوه قضائیه داشته باشند بلکه خود باید در اجرای مفاد سند و تحقق اهداف عالیه سند تحول قوه قضائیه پیشگام باشند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments