اجازه نمی دهیم حتی به خاطر یک نفر سلامت انتخابات زیر سوال برود

محمدعلی شجاعی در نشست با اعضای هیات بازرسی انتخابات استان و شهرستان ها گفت: اساس برگزاری انتخابات در استان رعایت اصل صحت و سلامت انتخابات است تا شاهد انتخاباتی با مشارکت حداکثری باشیم.

شجاعی با تاکید بر رعایت آداب برگزاری انتخابات افزود: صحت و سلامت انتخابات موجب انگیزه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و رقابت سالم بین کاندیداها خواهد شد.

وی گفت: پذیرفتن انجام وظیفه در هیات های اجرا و نظارت بر انتخابات به معنای عدم حمایت از کاندیدای خاص و سمت و سو دادن به انتخابات است، بنابراین در تعیین بازرسان صندوق های رای باید نهایت دقت را داشته باشیم.

شجاعی با تاکید بر آموزش لازم به بازرسان و سربازرسان برای شناخت چارچوب اختیارات و وظایف خود، افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون در هر انتخاباتی به دنبال کوبیدن بر طبل جانبداری، تقلب و عدم صحت در برگزاری انتخابات است.

شجاعی با بیان اینکه ما امانتدار رای مردم هستیم و باید خاستگاه و جایگاه قانونی خود را بدانیم، گفت: خراسان شمالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی به لحاظ صحت و مشارکت جزو استان های برتر بود و باید تلاش کنیم این سند افتخار بار دیگر در انتخابات پیش رو رقم بخورد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments