حضور رئیسی بستگی به اقبال خودش دارد

«entekhabat1400.com» | لاله افتخاری عضو شورای عالی شورای وحدت اصولگرایان درباره احتمال ورود سید ابراهیم رئیسی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: حضور او بستگی به اقبال خودش دارد، اما حقیقت این است که مردم و صاحب نظران اقبال خوبی نسبت به او دارند و عملکرد او را متناسب برای ریاست جمهوری می‌دانند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، افتخاری درباره وضعیت شورای وحدت اصولگرایان بیان کرد: شورای وحدت از همه افرادی که قصد نامزدی دارند و یا در معرض نامزدی قرار دارند دعوت کرده تا برنامه‌های خود را بازگو کنند. آقای متکی هم از شواهد اینگونه برداشت  کرده است که احتمالا رئیسی وارد انتخابات خواهد شد.

 

افتخاری اظهار کرد: برای مثال درخواست‌هایی که نخبگان کشور از سید ابراهیم رئیسی داشته اند و اینکه توانمندی خود را به خوبی نشان داده احتمال این وجود دارد که وقتی او با اقبال عمومی رو به رو باشد و ببیند که حضورش در قوه مجریه مورد نیاز است بپذیرد که وارد عرصه انتخابات شود.

 

گفتنی است که منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفته که شواهدی وجود دارد که احتمال ورود سید ابراهیم رئیسی را به انتخابات ریاست جمهوری قوت می‌بخشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments