درخواست شورای وحدت از قاضی‌زاده‌هاشمی، جلیلی و نیکزاد چه بود؟

«entekhabat1400.com» |‌ نیره قوی، سخنگوی شورای وحدت اصول‌گرایان، در رابطه با اضافه شدن اسامی جدید به افرادی که در جریان اصول‌گرایی از سوی شورای وحدت برای حضور در انتخابات نامه دریافت کرده اند، گفت: علاوه بر اسامی که آقای دکتر متکی اعلام کردند برای آقایان قاضی‌زاده‌هاشمی، سعید جلیلی و علی نیکزاد نامه‌هایی ارسال شده مبنی بر اینکه برنامه‌های خود و افراد شاخص کابینه را معرفی کنند و یک نشست و گفت‌وگو با شورای وحدت داشته باشند.

 

به گزارش برنا،‌ او افزود: برای شوراها هم حداقل 5 نفر از میان خانم‌ها از سوی شورای وحدت معرفی خواهند شد. در بحث انتخابات میان دوره‌ای مجلس مصوبه شورای وحدت این بوده که حتما از بین خانم‌هایی که در جریان ارزشی و انقلابی هستند یک خانم را برای جایگزینی خانم دکتر رهبر داشته باشیم و یقینا نظر شورای وحدت این است که این فرد خانم باشد.

 

قوی در رابطه با اعلام اسامی افرادی که برای انتخابات شوراها از بین زنان اصول‌گرا انتخاب شده اند خاطر نشان کرد: اسامی باید احصا شوند و از بین آنها برای تهران حداقل 5 نفر خانم هستند و تلاش شورای وحدت بر این است که بیشترین تعداد را از زنان به کار بگیرد و معرفی کند. 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments