هدف برخی، ناامید کردن مردم است / با ورود رئیسی به عرضه انتخابات 1400 حتی اصلاح‌طلبان نیز از او حمایت می‌کنند

«entekhabat1400.com» |‌ لطف‌الله فروزنده، عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره میزان حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم قطعا بر اساس احساس تکلیفی که دارند در انتخابات شرکت می کنند. حضور مردم قطعا با شکوه خواهد بود؛ البته دشمنان تلاش زیادی برای کم رنگ کردن حضور مردم دارند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران‌جوان، او با بیان اینکه مشکلات اقتصادی مردم را در تنگنا قرار داده است ادامه داد: مردم انقلاب خود را با وجود مشکلات اقتصادی با هیچ چیز عوض نمی کنند. 

 

فروزنده درباره میزان اختیارات رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور فرد دوم کشور است و اختیاراتی که بر عهده دارد در اختیار هیچ یک از سران قوا نیست. اگر رئیس جمهور اختیار نداشت که این حجم از مشکلات و گرانی ها را در کشور شاهد نبودیم. دولت می توانست مانع به وجود آمدن تورم فعلی شود، ولی متاسفانه به بهانه هایی مثل اختیار نداشتن متوسل می شود.

 

این فعال اصول‌گرا با بیان اینکه دولت جوابی برای وضعیت فعلی ندارد و به همین دلیل این مسائل حاشیه‌ای را مطرح می کند ادامه داد: همه اختیارات دست دولت است و هر کاری که بخواهد می تواند انجام دهد اصولا قدرت دست دولت است.

 

این عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی افزود: هدف برخی با راه انداختن مسائلی مثل مرغ و تخم‌مرغ ناامید کردن مردم است. هر کس قدرت داشته باشد می تواند خدمت کند. هنوز نامزد اصلی جبهه اصولگرایان مشخص نشده اما مردم اقبال زیادی به رئیسی دارند و اگر او حضور پیدا کند محور و عامل وحدت برای کل نیروهای انقلابی است. 

 

فروزنده ادامه داد: اختلاف‌ها و جناح‌بندی‌ها با ورود وی از بین خواهد رفت و حتی اصلاح‌طلبان از رئیسی حمایت خواهند کرد.

 

این فعال اصول‌گرا درباره نامزدی زنان در ریاست جمهوری گفت: زنان حق دارند در انتخابات شرکت کنند، چرا که با حضور آنان در صحنه مثل انقلاب و جنگ کمک زیادی به نظام می‌شود. اگر شورای‌نگهبان تفسیر کند که زنان می توانند به عنوان رجل سیاسی محسوب شوند می توانند در انتخابات شرکت کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments