برخی از حضور جلیلی در انتخابات 1400 می‌ترسند / حضور رئیسی در انتخابات 1400 مشخص نیست

«entekhabat1400.com» |‌ مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری، درباره‌ اما و اگر‌های انتخابات 1400، اظهار کرد: در بحث انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم سعید جلیلی مورد قبول جبهه پایداری است و جبهه پایداری در حوزه‌های مختلف وی را قبول دارد.

 

به گزارش انتخاب، وی با اشاره به اینکه سعید جلیلی تاکنون به طور رسمی برای انتخابات اعلام حضور نکرده است، گفت: وی می‌تواند یکی از گزینه‌های جریان انقلاب باشد.

 

متقی فر درباره ترس جریان‌های فکری مختلف از حضور سعید جلیلی در انتخابات 1400 هم بیان کرد: این که فردی انقلابی با روحیاتی که سعید جلیلی دارد، بخواهد وارد انتخابات شود طبیعی است که باعث نگرانی برخی از افراد و جریان‌های سیاسی شود.

 

سخنگوی جبهه پایداری تصریح کرد: این که جمع‌بندی نهایی قرار است چه شود و چه کسانی وارد انتخابات شود هنوز مشخص نشده، اما سعید جلیلی یکی از چهره‌های مطرح شده برای انتخابات 1400 است و جبهه پایداری اوضاع را رصد می‌کند تا از فردی متناسب با ارزش‌های انقلاب حمایت کند، البته فقط سعید جلیلی نیست و چهره‌های دیگری هستند که جریان انقلاب از آن‌ها حمایت می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه هر اصول‌گرایی لزوما انقلابی نیست اما هر انقلابی اصول‌گراست، گفت: باید ببینیم جمع بندی نیرو‌های انقلاب برای معرفی یک نامزد به چه نتیجه‌ای می‌رسد، انتخاب یک نامزد واحد در انتخابات حائز اهمیت است، چرا که فردی که تمامی شرایط را داشته و رای آور هم داشته باشد مورد حمایت قرار می‌گیرد.

 

متقی فر در خصوص حضور ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 هم خاطر نشان کرد: اگر ابراهیم رئیسی در انتخابات شرکت کند شرایط متفاوت است، ولی فعلا مشخص نیست که در انتخابات شرکت خواهد کرد یا خیر، به همین دلیل نمی‌توان به قطعیت نظری داد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments