فیروزی: توجه به معیشت مردم سبب دلگرمی و مشارکت بیشتر در انتخابات می‌شود

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با «entekhabat1400.com»، درباره راهکارهای افزایش انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات پیش رو، بیان کرد: اولین اقدام برای افزایش انگیزه مردم، فراهم کردن زمینه رضایت مندی مردم است. مردم باید مطمئن شوند که مسئولان دلسوز آنان هستند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که امروز مردم با آن درگیر هستند و دغدغه دارند، بحث معیشت و اشتغال است، تصریح کرد: توجه به این حوزه و تلاش برای کنترل گرانی های افسارگسیخته یکی از مواردی است که می تواند رضایت مندی مردم را به دنبال داشته باشد و سبب دلگرمی برای مردم باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر کاندیداهایی که در صحنه انتخابات حاضر می شوند باید از منفی بافی و تخریب یکدیگر پرهیز کنند و رقابتی سازنده با یکدیگر داشته باشند.

نماینده مردم نطنز در مجلس تصریح کرد: رقابت کاندیداها بر مبنای عملکرد و ایجاد فضایی کارشناسی در مناظرات می تواند بستر رضایت مندی را برای مردم فراهم کرده و منجر به اعتماد مردم به کاندیداها برای مشارکت در انتخابات شود. 

فیروزی پوربادی در پایان با اشاره به نقش حضور جریانات مختلف در صحنه انتخابات برای افزایش انگیزه مردم، خاطرنشان کرد: باید بستر حضور تمام جریانات سیاسی که در چارچوب قانون اساسی و ولایت در حال فعالیت هستند، در انتخابات فراهم شود. تمام کاندیداهایی که پایبند به قانون اساسی و نظام اسلامی هستند باید فرصت حضور در انتخابات را داشته باشند تا مردم با سلایق مختلف در انتخابات مشارکت کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments