حضور رئیسی به‌عنوان کاندیدا در انتخابات 1400 وحدت‌آفرین است

«entekhabat1400.com» |‌ لاله افتخاری، چهره سیاسی اصول‌گرا، در رابطه با دعوت شورای وحدت از سه تن از اصولگرایان برای ارائه برنامه گفت: شورای وحدت کاندیداهای مختلفی را مدنظر دارد. شورای وحدت تصمیم دارد با کاندیداهای مختلف و با کسانی که رزومه بهتری دارند و سابقه خوبی نشان داده‌اند و پیشینه قابل دفاعی دارند، گفت‌وگو کند و برنامه دعوت این کاندیداها  وجود دارد تا آن‌ها هم برنامه های خود و کسانی را که می خواهند در آینده با آن‌ها کار کنند معرفی کنند و می خواهیم، طرحی نو دراندازیم.  

 

به گزارش برنا، او افزود: قبلا فقط شخص معرفی می شد اما این‌بار قرار است براساس کارآمدی و برنامه تیم ارزیابی شود.

 

افتخاری در رابطه با کاندیداتوری ابراهیم رئیسی ادامه داد: حضور آقای رییسی به عنوان یک کاندیدا می تواند بسیار وحدت آفرین باشد و به همدلی و وحدت بین نیروهای انقلابی کمک می‌کند ولی باید ایشان و شرایطی که دارند در نظر گرفته‌شود در صورتی که ایشان مایل به حضور نباشند باید نامزدهای بعدی را در نظر داشت و از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.

 

او در مورد کاندیدا نظامی تاکید کرد: باید دید نظامی چطور تعریف می شود و به چه کسی نظامی گفته می‌شود. نظامیانی که از محل خدمت خود استعفا داده و خارج شده‌اند مشکلی ایجاد نمی‌کنند. البته شاید نگاه مردم به غیر نظامیان باشد و به روحانیت بهتر از بقیه رای می‌دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments