برگزاری اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخابات شهرستان رباط کریم

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط کریم با حضور رئیس دادگستری و رئیس شورای رسیدگی به تخلفات انتخابات، دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی رباط کریم و نمایندگان هیأت‌های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

محمدرضا قویدل رئیس دادگستری و رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط کریم در این جلسه اظهار کرد: برگزاری صحیح و قانونی انتخابات و پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات انتخاباتی مستندسازی و بدون هیچ مماشاتی با متخلفان برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: فراهم کردن زمینه حضور گسترده و فراگیر مردم شهرستان در انتخابات و امانت داری آرای مردم از وظایف مسئولان است.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخابات شهرستان رباط کریم افزود: مستندسازی از تخلفات و جرایم انتخاباتی از برنامه‌های بازرسین و اعضای شورای نگهبان و مسئولان اجرایی و قضایی است که باید با دقت انجام شود و هیچ مماشاتی با متخلفین نشود.

قویدل در پایان گفت: از مردم شهرستان رباط کریم تقاضا داریم در صورت مواجهه با جرایم و تخلفات انتخاباتی ضمن مستندسازی از طریق فیلم و عکس و… آن را به دبیرخانه ستاد واقع در دادگستری ارسال کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments