سال گذشته ۹٠ واحد تولیدی راکد در آذربایجان غربی احیا شد

محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه هشتم فروردین در نشست مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و  فرماندهان نظامی و انتظامی با تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت امام مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام، به شکست توطئه های دشمن در سال گذشته برای برهم زدن آرامش کشور اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) سهم بسزایی در خنثی سازی توطئه های دشمنان داشته و دارند.

وی افزود: دشمن قصد داشت از برخی مشکلات اقتصادی در سال گذشته به نفع خود استفاده کند که با حضور مردم و رهبری مقام معظم رهبری از این امر بازماندند.

استاندار آذربایجان غربی از تلاشها و پیگیری های نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به منظور تلاش برای پیشبرد اهداف توسعه ای قدردانی کرد و گفت: نمایندگان مجلس با دلسوزی و ممارست ویژه توانسته اند منشا اقدامات خوبی در استان شوند.

شهریاری در ادامه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اقتصاد اشاره کرد و افزود: تحقق شعار امسال که می تواند سهم بسزایی در افزایش رضایتمندی عمومی داشته باشد در گرو وحدت و همدلی است.

وی گفت: وزارت صمت سال گذشته سهمیه استان در احیای واحدهای تولیدی راکد را ۸۰ واحد تعیین کرده بود که با همکاری جمعی ۹۰ واحد احیا شد.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: از مجموع ۵۵۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد تا به امروز ۲۲۰ واحد احیا شده و مابقی نیز قابلیت احیا را ندارند.

شهریاری افزایش مشارکت در انتخابات را یک اصل اساسی دانست و گفت: امنیت امروز در استان که حاصل تلاش مجاهدانه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی است سهم مهمی در افزایش مشارکت در انتخابات را دارد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments