۱۲ فروردین روز نه گفتن به دنیای استعمار است

 دکتر محمد نوذری در پیام تبریک به مناسبت ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی، اظهار کرد: به یقین یوم الله ۱۲ فروردین سال ۵۸ را باید روز تاریخ ساز تجلی اراده مردم بر سرنوشت خود در ایران اسلامی نامید. روزی که مردم ایران با رای سرنوشت ساز خود چارچوب انقلاب را بر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تثبیت و استوار نمودند. 

انقلابی عظیم به رهبری حضرت امام خمینی (ره) که با رأی قاطع ۹۸.۲ درصدی مردم الگویی جهانی از نهضت مردم‌سالاری در نه گفتن به دنیای استعمار، استبداد و استکبار به دنیا عرضه کرد.

و از افتخارات این نظام همین بس که بیش از چهار دهه است هر سال تقریبا یک انتخابات باشکوه برگزار می شود و در سال ۱۴۰۰ نیز دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری را در پیش روی خود داریم که انشاالله این رویدادها نیز با حضور پرشور مردم برگ زرین دیگری در تاریخ نظام مردم‌سالاری ایران اسلامی به ثبت خواهد رسید. 

اینجانب بر خود لازم می دانم که این رویداد تاریخی و سرنوشت ساز را که با اعیاد شعبانیه تقارن پیدا کرده است را به ملت شریف ایران اسلامی، به ویژه مردم شهید پرور استان ایلام تبریک گفته و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، بنام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نام گرفته، ‌فرصت مناسبی باشد تا با تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همگام با خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار با استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها ضمن مهار و ریشه کنی ویروس کرونا در جهت توسعه و تعالی ایران اسلامی و ایلام عزیز گام برداریم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments