کشف بیش از ۲ کیلوگرم ماده مخدر گُل در ملایر

 سرهنگ  محمد باقر سلگی افزود: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ در محلات آلوده به توزیع موادمخدر که موجب نارضایتی جدی شهروندان را فراهم آورده بود ، مرحله دیگری از طرح پاکسازی نقاط آلوده با هماهنگی دستگاه قضائی و تلاش بی وقفه مامورین پاسگاه انتظامی انوج به اجرا در آمد.

این مقام مسئول اظهارکرد: در اجرای این طرح سه توزیع کننده مواد مخدر سنتی و صنعتی و هفت نفر معتاد متجاهر و پرخطر توسط مأمورین این یگان شناسائی و دستگیر شدند و مقادیر دو کیلو و ۷۰۰ گرم ماده مخدر گل ، ۱۴ گرم و ۵۰ سانت تریاک، سه گرم و نیم شیره تریاک، ۳۰ سانت هروئین ، ۱۰ سانت ماده مخدر شیشه و در مجموع دو کیلو و ۷۱۸ گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه با تشکیل پرونده هر سه نفر توزیع کننده مواد مخدر تحویل مراجع قضائی و هفت نفر معتاد متجاهر تحویل کمپ ترک اعتیا شدند، به توزیع کنندگان مواد مخدر هشدار داد: با اشراف اطلاعاتی و اقتدار عملیاتی پلیس ملایر، با نوع اقدام مجرمانه از سوی سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از افتتاح پاسگاه انتظامی آورزمان در بخش سامن ملایر با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: بخشی از این اعتبار توسط نیروی انتظامی و بخشی توسط خیران روستای آورزمان هزینه شد.

سلگی با بیان اینکه زمین پاسگاه انتظامی به مساحت دو هزار مترمربع توسط اهالی روستای آورزمان اهدا و ۴۵ میلیون تومان نیز در زمینه تأمین آهن‌آلات ساخت این پاسگاه کمک کردند، افزود: در حال حاضر ۸۰ درصد پاسگاه‌های انتظامی این شهرستان بازسازی شده و سه پاسگاه دیگر نیز امسال در دستور کار داریم که دو مورد به صورت صد درصد احداث و یک مورد هم بازسازی خواهد شد.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه تاکنون ۸۰  درصد واحدهای زیرمجموعه نیروی انتظامی این شهرستان بازسازی و نوسازی شده است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما توسعه زیرساخت‌های انتظامی این شهرستان و برقراری نظم و امنیت به ویژه در سطح روستاهاست.

سلگی با اشاره به برقراری نظم و امنیت مطلوب در این شهرستان، بیان کرد: پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها به دلیل دارابودن وظایف خاص در حوزه پیشگیری و رسیدگی به جرائم، در خط مقدم حوزه نظم و امنیت قرار دارند.

وی یادآورشد: خرداد امسال انتخابات مهمی در پیش داریم و باید با برقراری نظم و امنیت و تلاش شبانه‌روزی، برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی بکوشیم.

سلگی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه عامل ۴۰ درصد ترافیک سنگین روزهای اخیر در شهرستان ملایر، خودروهای تک سرنشین است، گفت: پلیس به دنبال تامین آرامش و ارتقای فرهنگ ترافیک در راستای تسهیل در ترددهای وسائط نقلیه است.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه با اعمال برخی محدودیت‌های ترافیکی به دنبال تأمین انضباط و آرامش شهروندان و روان‌سازی ترافیک در شهر ملایر هستیم، اظهارکرد:  برابر بررسی‌های میدانی به عمل آمده تردد خودروهای تک سرنشین  عامل ۴۰ درصد ترافیک سطح شهر است بنابراین به شهروندان ملایری توصیه می شود تا حد ممکن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت آوردن وسیله نقلیه شخصی، خودرو را در خیابان های خارج از مسیر ایجاد ممنوعیت و در محل مناسب پارک کنند و یاور پلیس در ایجاد انضباط ترافیکی باشند.

سلگی با اشاره به عرض کم برخی از خیابان‌های پرتردد، پارک چندین ساعته وسایل نقلیه را از مشکلات مهم در خیابان‌های اصلی شهر دانست و گفت: شهروندان باید پارک وسایل نقلیه خود دقت لازم را داشته و تا جایی که مقدور است از پارکینگ های عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments