۱۲ فروردین یادآور حضور چشمگیر مردم در تایید نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش «entekhabat1400.com» آیت الله مصطفی محامی و احمدعلی موهبتی در این پیام مشترک به مناسبت فرارسیدن دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، این روز را گرامی داشتند.

در این پیام با استناد به آیه ۱۱ سوره مبارکه رعد از کلام الله مجید که می فرماید: «خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند» آمده است: 
۱۲ فروردین روز مبارکی که نهال نوپای انقلاب اسلامی به خواست خداوند و حضور حماسی مردم اعم از پیر و جوان، مرد و زن، شیعه و سنی تثبیت شد و اکنون پس از ۴۲ سال به درخت تناوری تبدیل شده که ثمرات آن در کل عالم و جبهه مقاومت مشهود است.

در ادامه نیز نظام جمهوری اسلامی بر خلاف خیلی از حکومت‌های دیکتاتوری منطقه و دموکراسی‌های کاغذی غربی، به طور میانگین هر سال با مُهر تایید ملتِ همیشه در صحنه، قله‌های قوت و عزت را فتح نموده است.

بدون شک ملت انقلابی ایران اسلامی، در ادامه حمایت‌ها و همراهی‌های چهل و دو ساله خود، امسال نیز دوشادوش مسوولان برای تحقق شعار حکمت آمیز «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» گام محکمی را بر خواهند داشت و توطئه های  دشمنان را خنثی خواهند نمود.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای پیش رو نیز به عنوان عرصه دیگری برای نقش‌آفرینی مردم و تأثیرگذاری مستقیم بر سرنوشت کشور محسوب می شود که حضور چشمگیر مردم نه تنها به تجلی بیشتر اقتدار نظام اسلامی در کل عالم کمک شایانی خواهد نمود بلکه به تحقق بیش از پیش «ایران قوی» خواهد انجامید.

‌اینجانبان ضمن گرامیداشت یوم الله دوازده فروردین و روز جمهوری اسلامی و پاسداشت مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حرم، امنیت که خون پاک شان تضمین کننده دوام و رشد نظام جمهوری اسلامی بوده است، عزت و اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی را از خداوند متعال  مسالت کرده‌اند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments