ارتقاء زیرساخت‌های ورزشی در مناطق روستایی و دورافتاده طی ۸ سال اخیر

مسعود سلطانی‌فر، عصر پنجشنبه ۱۲ فروردین در آیین افتتاح همزمان ۱۲ پروژه ورزشی شهرستان طبس که در سالن ورزشی چند منظوره روستای جوخواه این شهرستان برگزار شد، افزود: در شروع به کار دولت تدبیر و امید تعداد خانه‌های ورزش روستایی در کشور ۷۰۰ مورد بود که امروز هفت برابر شده و به حدود ۵ هزار خانه ورزش روستایی رسیده است.

به گزارش «entekhabat1400.com»، وی گفت: امروز در مناطق مختلف استان خراسان جنوبی نیز ۵۵ پروژه با اعتبار بیش از ۵۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که ‌۱۲۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی استان اضافه می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بخش ورزش خراسان جنوبی رو به توسعه است، اظهار کرد: پروژه‌های دیگری نیز در این سفر کلنگ‌زنی شد که امیدواریم ۷۰ هزار متر مربع فضای جدید را در آینده نزدیک برای استان محقق کنیم.

وی به تحولات کشور در عرصه داخلی و خارجی اشاره و اضافه کرد: در سال جاری شاهد اتفاقات بسیار مبارکی برای میهن اسلامی خواهیم بود که از جمله آن پایان تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران و کاهش و رفع مشکلات معیشتی مردم و حرکت به سمت وضعیت باثبات اقتصادی است.

سلطانی‌فر گفت: آثار و عوارض تحریم‌ها رو به پایان است و به زودی شاهد روزهای زیباتر و پرنشاط‌تر برای مردم عزیزمان خواهیم بود.

وی افزود: یکی دیگر از این اتفاقات مبارک، پایان دوره شیوع و گسترش کرونا هم با مراقبت مردم و هم با آغاز مرحله واکسیناسیون گسترده عمومی از ماه خرداد است.

وی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را از دیگر رویدادهای مهم سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: اینکه در این انتخابات چه حزب، جناح و تفکری به قدرت برسد، مهم نیست، بلکه مهم حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات است که موجب استحکام بیش از پیش پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

۱۲۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی خراسان جنوبی اضافه می‌شود

وزیر ورزش و جوانان همچنین در حاشیه مراسم بازدید و افتتاح پروژه های ورزشی استان بیان کرد: با بهره‌برداری از ۵۵ پروژه ورزشی در سطح استان، ۱۲۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی خراسان‌ جنوبی اضافه می‌شود.

وی اظهار کرد: در این سفر پروژه‌های جدیدی کلنگ‌زنی می‌شود و ۷۰ هزار متر مربع فضای ورزشی در آینده اضافه خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: فضای ورزشی استان با توجه به پروژه‌های قابل افتتاح و در دستور کار به وضعیت مطلوب می‌رسد که این موضوع، بیانگر نگاه ویژه دولت در این حوزه است.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: با توجه به استعداد جوانان خراسان جنوبی در حوزه ورزش، امیدواریم با استفاده از این زیرساخت‌ها ثمرات خوبی را در حوزه ورزش و جوانان و توسعه استان داشته باشیم.

انتهای پیام 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments