قرار نیست نماینده مجلس برای شورای شهر لیست بدهد

علیرضا عباسی روز شنبه ۱۴ فروردین در دیدار نوروزی اعضای  دفتر و کارگروه‌های اندیشه‌ورز اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع توسط دفتر نماینده مجلس باید در حد اعلا صورت بگیرد و این عهد ما از زمان تبلیغات انتخابات بوده و ادامه خواهد داشت.

به گزارش «entekhabat1400.com»، وی با تاکید بر اینکه نظارت و تدوین قوانین کار اصلی نمایندگان است، ادامه داد: برخی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسانی کارهای مردم را شاید به درستی انجام ندهند و باید نمایندگان مردم در مجلس برای رفع برخی مشکلات در حیطه وظایف خود کار انجام دهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه خواسته‌های که در چارچوب قانون نباشد، انجام نخواهیم داد، خاطرنشان کرد: اما نمایندگان مجلس باید در سال ۱۴۰۰ با توجه به‌ فرمایشات رهبر انقلاب باید موانع تولید رفع شود.

عباسی با اشاره به اینکه کسی از دفتر ما در انتخابات شوراها ثبت نام نکرد، گفت: قرار نیست نماینده مجلس لیستی برای شورای شهر ارائه بدهد و همه جا گفته‌ایم نزدیکی و دوری فردی مصداق تایید یا رد صلاحیت نیست.

وی ادامه داد: عباسی هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر ندارد و نخواهد داشت و سیاست اصلی و اساسی ما عدم دخالت در انتخابات است و وظیفه اصلی نماینده مجلس نظارت بر انتخابات شورای شهر است.

سخنگوی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای شهر استان البرز یادآور شد: نمایندگان مجلس استان البرز به دلیل اینکه در هیات عالی نظارت هستند نباید در روند انتخاباتی دخالت کنند و این سیاست واحد و یکصدای  ما در انتخابات شورای شهر و روستا ۱۴۰۰ است.

وی تاکید کرد: بنده از هیچ فردی و لیستی حمایت نمی‌کنم و نخواهم کرد، وظیفه اصلی ما نظارت بر انتخابات و فعالیت برای افزایش مشارکت است.

عباسی با بیان اینکه سلامت در حوزه‌های مختلف از مهم‌ترین مصداق‌های انتخاب و تایید صلاحیت افراد در انتخابات شورای شهر و روستاست، تصریح کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات خرداد امسال بسیار اهمیت دارد و برای این مهم باید تلاش کرد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments