انتخابات شوراهای روستاها در ۱۵۶۹ روستای لرستان برگزار خواهد شد

محمود ثمینی ۱۴ فروردین‌ماه، اظهار کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات روستایی استان از ۱۶ فروردین‌ماه آغاز و به مدت یک هفته (از ساعت ۱۸ مورخ ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰) ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: مراحل ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای روستا در استان به همان شیوه شوراهای شهرها و به ۴ روش قابل انجام است.

رئیس‌ ستاد انتخابات لرستان خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند با استفاده از روش‌های نصب اپلیکیشن مربوطه روی گوشی همراه خود، نصب بر روی دسکتاپ کامپیوتر شخصی، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا با حضور در بخشداری‌ها نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند.

ثمینی با اشاره به اینکه ششمین دوره انتخابات شوراهای روستاها در ۱۵۶۹ روستای لرستان برگزار خواهد شد، افزود: نکته حائز اهمیت برای ثبت‌نام داوطلبان این است که اگر داوطلبی عضو اصلی شورای روستا در دوره‌های قبل باشد، مشروط براینکه در همان روستا مجدداً قصد نام‌نویسی جهت شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی را داشته باشد از شرط مدرک تحصیلی معاف و با بارگذاری سایر مدارک لازم برای ثبت‌نام از طریق اپلیکیشن و یا ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان یا با حضور در بخشداری‌ها ثبت‌نام به عمل خواهد آورد.

وی تأکید کرد: تمامی زیرساخت‌ها در استان برای برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا آماده شده است و فضا برای حضور مردم در انتخاباتی امن و سالم مهیاست.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments