نام‌نویسی ۶۹ داوطلب برای نمایندگی حوزه انتخابیه‌ بهار و کبودراهنگ

احسان قنبری در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، ادامه داد: سه نفر از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی زن و ۶۶ نفر مرد هستند همچنین مسن‌ترین داوطلب ۶۶ سال و جوان ترین آنها ۳۱ سال سن دارد.

وی با اشاره به اینکه از مجموع ثبت‌نام کنندگان یک نفر سابقه نمایندگی ادوار گذشته را دارد، اظهار کرد: چهار نفر از داوطلبان روحانی و بقیه از اقشار مختلف هستند و اطلاعات جامع‌تر هنوز احصاء نشده است.

قنبری با بیان اینکه در تعداد ثبت‌نام کنندگان بومی شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ موازنه برقرار است، گفت: تعداد بیشتر داوطلبان مربوط به خارج از دو شهرستان و برخی از آنها از خارج از استان اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود تعدادی چهره شاخص در لیست ثبت‌نام کنندگان تصریح کرد: تا ۲۵ فروردین‌ماه فرصت داریم صلاحیت داوطلبان را بررسی کنیم و در این تاریخ نخستین بررسی‌ها اعلام می‌شود و افرادی که رد صلاحیت شوند چهار روز فرصت دارند برای پیگیری شکایت به هیئت نظارت مراجعه کنند.

فرماندار شهرستان بهار در پایان با بیان اینکه فرصت ثبت‌نام برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ۱۴ فروردین‌ماه به اتمام رسید، گفت: ثبت‌نام قطعی ۱۴ نفر از داوطلبان این حوزه به علت ناقص بودن مدارک یا عدم مراجعه حضوری انجام نشد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments