اتفاقی عجیب در هاکی کرمانشاه/ اداره هیات؛ 19 ماه با سرپرست!

باوجود اینکه مقدمات برگزاری مجمع انتخابات هیات باید در ماه های پایانی دوره ریاست رضایی تبار انجام می گرفت، اما باتوجه به اینکه این کار انجام نشده بود، فدراسیون حکم سرپرستی رئیس سابق هیات را برای مدت سه ماه امضا کرد.

هرچند انتظار می رفت پیش از پایان دوره سه ماهه سرپرستی هیات، مجمع انتخاباتی آن برگزار شود، اما حالا با گذشت 19 ماه هنوز این اتفاق نیفتاده و سرپرستی این هیات طی چندین دوره متوالی با جواد رضایی تبار است.

نکته جالب در این ماجرا این است که باتوجه به بازنشسته بودن رئیس سابق هیات هاکی کرمانشاه، وی دیگر نمی تواند به عنوان کاندیدا برای ریاست این هیات ثبت نام کند و 19 ماه است کماکان سرپرست باقی مانده است.

مسئله دیگر اینکه طبق روال عادی هیات های ورزشی، در صورتی که دوره ریاست یک هیات به پایان برسد، تنها برای مدت دو دوره سه ماهه می توان برای آن سرپرست انتخاب کرد و پیش از پایان این مدت باید مجمع انتخاباتی ریاست هیات برگزار شود، درحالیکه  سرپرستی هیات هاکی کرمانشاه حدود شش دوره سه ماهه به طول کشیده است.

علیرضا صیدی رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در خصوص چرایی تاخیر غیرمعمول در برگزاری مجمع انتخاباتی هاکی کرمانشاه هم گفت: طی این مدت حدود یک سال و نیم، چهار بار به فدراسیون نامه نوشته ایم و مستندات آن هم موجود است که  درخواست کردیم زمان برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات هاکی را به استان اعلام کنند، اما جوابی ندادند. آخرین بار هم طی روزهای گذشته برای چندمین بار بصورت مکتوب از فدراسیون خواستیم تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات را مشخص کنند.

وی تاکید کرد: هر زمان که فدراسیون اعلام کند، این آمادگی را داریم که مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان را برگزار کنیم.

صیدی با تاکید براینکه جواد رضایی تبار رئیس سابق و سرپرست هیات هاکی به علت قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی تواند در انتخابات کاندیدا شود، گفت: حدود پنج ماه پیش آخرین ثبت نام از کاندیداها را انجام دادیم و دو نفر کاندیدای احراز پست ریاست هیات هاکی استان را داریم که باید منتظر بمانیم ببینم فدراسیون چه زمانی را برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیات تعیین می کند.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در پاسخ به چرایی بلاتکلیفی طولانی مدت ریاست هیات هاکی استان گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم بزودی مجمع انتخاباتی این هیات را برگزار کنیم، اما فدراسیون زمانی را به ما نداده است.

وی تاکید کرد: اخیرا هم دوباره مکاتبه ای با فدراسیون داشته ایم و درخواست کرده ایم تا زمان برگزاری مجمع را مشخص کند که امیدواریم این کار هرچه سریعتر انجام گیرد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اضافه کرد: البته طی این مدت آقای رضایی تبار که از زحمت کشان ورزش استان بشمار می رود، به خوبی هیات را مدیریت کرده و خوشبختانه هیچ مشکلی برای این رشته در استان نداشته ایم.

انتهای پیام  

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments