انتظارات از ووشو زنجان بالا است

امیر صدیقی ظهر امروز (۱۸ فروردین‌ماه) در مجمع انتخابات هیئت ووشو استان زنجان که به دلیل شرایط قرمز کرونایی زنجان، با نفرات محدود و بدون حضور خبرنگاران در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه زنجان در رشته ووشو یکی از قطب‌های مطرح کشور است، گفت: این بدان معنی است که امروز انتظار جامعه ووشو از زنجان بیشتر است و تیم جدید باید همچنان در مسیر موفقیت گام بردارد.

وی با یادآوری اینکه شرایط کرونایی باعث شده است تا عرصه ورزش با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند، افزود: ووشو ایران با وجود محدودیت‌هایی که شرایط کرونایی به وجود آورده است، تلاش می‌کند تا خود را برای رویدادهای مختلف از جمله رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا که قرار است در آبان‌ماه و آذرماه امسال برگزار کند، آماده کند.

این مسئول با یادآوری اینکه یکی از رویکردهای این فدراسیون، استفاده از همه ظرفیت‌ها برای دانش‌افزایی است، تصریح کرد: امروز ووشو به عنوان یکی از رشته‌های موفق توانسته است جایگاه ورزش ایران اسلامی را با حضور موثر در رویدادهای بین‌المللی ارتقا دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه بی‌تردید ووشو یکی از رشته‌های موفق در استان زنجان به شمار می‌رود، ادامه داد: همین موضوع باعث شده است تا انتظارات از تیم جدید هیئت ووشو زنجان بالا برود و ما نیز همین انتظار را از تیم جدید داریم.

علی خلیلی با تاکید بر اینکه تیم جدید باید از تیم قبلی هیئت ووشو استان که افتخارات زیادی را برای ورزش استان به دست آورده، استفاده کند، اظهار کرد: یکی از راهکارهای دست‌یابی به موفقیت برای رشته‌های ورزشی، مقوله استعدادیابی است که ووشو زنجان توانسته است با اهتمام به این موضوع جزو رشته‌های موفق در کشور باشد.

وی با اشاره به اینکه تداوم موفقیت در حوزه ورزش بسیار مهم‌تر از کسب موفقیت‌های مقطعی در این عرصه است، بیان کرد: ووشو یکی از رشته‌هایی است که توانسته است در طول سال‌های گذشته همواره به عنوان یکی از رشته‌های موفق عمل کرده و این موفقیت را در سال‌های متمادی تکرار کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از دانش‌افزایی به عنوان یکی از راهکارهای توسعه ورزش دانست و از مربیان و داوران رشته‌های مختلف خواست تا خود را به دانش روز ورزش مجهز کنند، خاطرنشان کرد: یکی از انتظارات امروز ما از دستگاه‌ها، توجه به موضوع استخدام قهرمانان ورزشی است و باید توجه داشت که انجام این کار به هیچ وجه از سهمیه استخدام آن‌ها نمی‌کاهد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments