نامزدهای انتخابات از سیاه‌نمایی و تخریب پرهیز کنند

حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه در جمع خبرنگاران طی سخنانی بیان کرد: شوراها با قانون‌گذاری در پارلمان محلی و طی روند قانونی آن، در سرنوشت شهر و منطقه اثرگذارند و شرط اثرگذاری مثبت، تسلط آنها به قوانین و آشنایی با وظایف است.

وی ادامه داد: داوطلبان شوراهای شهر علاوه بر تسلط به وظایف و قوانین حوزه کاری خود باید به قوانین و وظایف شهرداری به‌عنوان دستگاه مجری مصوبات شورا اشرافیت داشته باشند.

عباسی عنوان کرد: در طول سالیان گذشته خدمات مختلفی به مردم ارائه شده است و نامزدها باید ضمن رعایت اخلاق در تبلیغات انتخاباتی از سیاه نمایی، تخریب و تخطئه عملکرد گذشتگان خودداری نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: اگر نقدی صورت می‌گیرد باید آگاهانه و منصفانه بوده و به گونه‌ای نباشد که عملکرد و خدمات مجموعه‌ها را زیر سوال ببرد و یا اذهان عمومی را تشویش نماید.

فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد: داوطلبان انتخابات شوراهای شهر با حضور موثر خود، گام اول را به خوبی برداشتند که امیدوارم گام های بعدی نیز محکم و استوار برداشته شود و در کنار سایر عوامل اجرایی، انتخابات در یک فضای سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم برگزار گردد.

این مقام مسئول تصریح کرد: کاندیداهای انتخابات در زمانی که به بیان مواضع و برنامه‌های خود می پردازند، موضوع کرونا را به عنوان یک موضوع حساس در اولویت قرار داده و ضمن رعایت اصول بهداشتی از جانب خود و اطرافیان، مردم را نیز به رعایت این مهم تشویق و ترغیب نمایند.

عباسی عنوان کرد: مسئله آموزش، یکی از مباحث مهم در طول فرایند انتخابات است و موجب افزایش توان و دقت دست اندرکاران در انجام امور محوله می‌شود که با توجه به شرایط کرونا به صورت حضوری و یا مجازی در شهرستان دنبال می‌گردد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments