استقبال چشم‌گیر جوانان ابهری از انتخابات شوراهای اسلامی روستا

محمد نجفی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، با بیان اینکه در بخش مرکزی ابهر تعداد حوزه انتخابیه دارای ۵۱ حوزه انتخابیه روستایی است، اظهار کرد: از این تعداد ۶ روستا بالای ۲۰۰ خانوار با تعداد ۵ نفر از منتخبان و ۴۵ روستا با ۳ نفر از منتخبان شورای روستایی به کار خود خواهند پرداخت که در مجموع ۱۶۵ نفر اعضای شورای روستای بخش مرکزی ابهر است.

وی با بیان اینکه تاکنون بیشترین درصد استقبال و مشارکت از ۱۹ بخش در استان زنجان متعلق به بخش مرکزی ابهر است، تصریح کرد: در روز اول تعداد ۵۲ نفر و روز دوم ۳۳ نفر اقدام به ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳ نفر خانم هستند که در مجموع تا این لحظه ۸۵ نفر از داوطلبان برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای روستای بخش مرکزی ابهر ثبت‌نام کرده‌اند.

بخشدار مرکزی ابهر افزود: سطح سواد و تجربه کاندیدا در این دوره به نسبت دوره‌های قبل بالاتر خواهد بود و اکثریت داوطلبان از بازنشستگان لشگری و کشوری و جوانان تحصیل کرده در روستاها هستند که نوید خوش برای پیشرفت در حوزه اجتماعی و توسعه روستاها را می‌دهد.

نجفی گفت: با توجه به استقبال خوبی که تاکنون شده، پیش‌بینی می‌شود در روزهای آخر ثبت‌نام که مهلت آن تا ۲۲ فروردین سال‌جاری است و احتمال ازدحام داوطلبان در روز آخر بالا خواهد بود، از افرادی که قصد ثبت‌نام دارند درخواست کرد که ثبت‌نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند تا اگر نقصی هم در مدارک بود بتوانند آن را تمکیل کنند.

این مسئول به هماهنگی کامل و تعامل با هیئت نظارت و اجرایی شهرستان ابهر نیز اشاره کرد و ادامه داد: طی جلسه‌ای که با هیئت نظارت و اجرایی تشکیل شد، همه افراد معرفی شده به هیئت نظارت برای تشکیل هیئت اجرایی بخشداری تایید شده و این نشان اعتماد هیئت نظارت بر اعضای هیئت اجرایی است.

نجفی خاطرنشان کرد: هدف مجموعه بخشداری و ستاد انتخابات، مشارکت بالا و امانت‌داری و حضور حداکثری است و به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments