یک میزگرد انتخاباتی همزمان در رادیو و کلاب‌هاوس

به گزارش «entekhabat1400.com»، در روزهای گذشته و با توجه به فراگیری استفاده از شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس در کشور، برنامه «انعکاس»‌ به جهت‌دهی و تاثیر این نرم‌افزار کاربردی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پرداخت.

برنامه رادیویی انعکاس به تهیه‌کنندگی فرهاد دهنوی شامگاه چهارشنبه (۱۸ فروردین‌ماه) به موضوع «پلتفرم‌های مجازی و انتخابات ۱۴۰۰» اختصاص داشت. در این گفت‌وگو فرید مدرسی (روزنامه‌نگار و فعال سیاسی)، سید محمود رضوی (مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی)، جواد جاویدنیا (معاون سابق فضای مجازی دادستانی کل کشور) و امیر ابراهیم رسولی (مدیر مسئول ماهنامه فرهنگ امروز) سخن گفتند.

در برنامه انعکاس این هفته علاوه بر کارشناسان حاضر در استدیوی رادیو گفت‌وگو، کارشناسان و صاحب‌نظرانحوزه رسانه و سیاست از جمله احسان رستگار، وحید ایمانی، پیام برازجانی، سعید آجرلو و شهاب دارابیان از طریق کلاب هاوس روی آنتن رادیو گفت‌وگو آمدند و درباره تاثیر و آینده این شبکه اجتماعی صحبت کردند.

این برای نخستین بار بود که برنامه‌ای در صداوسیما به شکل مستقیم به شبکه اجتماعی «کلاب‌هاوس» پرداخت و این انتظار می‌رود تا این جریان ادامه پیدا کند. طبیعتا پاک نکردن صورت مساله از سوی صداوسیما و پرداختن به شکل تخصصی به فضای مجازی و امکانات این بستر می‌تواند، نقاط تیره و تاریک فضای مجازی را برای مخاطبان روشن‌تر کند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments