ثبت‌نام ۳۶۴ داوطلب برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در چهارمحال و بختیاری

جعفر مردانی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» با اشاره به اینکه از زمان آغاز ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در چهارمحال و بختیاری تاکنون ۳۶۴ نفر به‌صورت حضوری و غیر حضوری ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند، اظهار کرد: در روز اول ثبت‌نام ۱۶۵ و در روز دوم  نیز ۱۹۹ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود:  از تعداد ثبت‌نامی‌ها ۱۴۱ نفر ثبت‌نام خود را به‌صورت حضوری و مابقی نیز ثبت‌نام خود را به‌صورت غیرحضوری انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از تعداد ۳۶۴ ثبت‌نامی در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری  ۳۴۹ نفر مرد و ۱۵ نفر زن هستند، خاطرنشان کرد: همچنین داوطلبان جهت شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ۷۳ درصد بدون سابقه شورا و ۲۷ درصد با سابقه شورا هستند.

مردانی ادامه داد: از تعداد داوطلبان ثبت‌نام کننده برای شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در چهارمحال و بختیاری ۴۵ نفر دارای مدرک دیپلم، ۱۷ نفر فوق دیپلم،۳۰ نفر لیسانس، ۹ فوق‌لیسانس، ۲۲۵ نفر با تحصیلات مقطع ابتدایی، ۱۸ نفر راهنمایی و ۲۰ نفر متوسطه هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان یادآور شد: ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ۱۶ فروردین‌ماه آغاز شده است و به مدت هفت روز ادامه دارد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments