ثبت‌نام ۶۳ داوطلب در انتخابات‌ شوراهای روستای درمیان

حسینعلی بخشی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» در خصوص انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا اظهار کرد: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ به مدت هفت روز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: سه روش ثبت نام به صورت غیرحضوری و یک روش نام‌نویسی با مراجعه حضوری به بخشداری های سطح شهرستان انجام خواهد شد که توصیه می‌شود با توجه به پیک چهارم شیوع ویروس کرونا، داوطلبان استفاده از روش‌های غیرحضوری را در اولویت قرار دهند.  

فرماندار درمیان بیان کرد: شرایط و مدارک لازم داوطلبان در قالب اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور در پورتال فرمانداری شهرستان درج شده است.

وی با دعوت از همه افراد واجد شرایط برای حضور در انتخابات، یادآور شد:‌ از تمامی افراد واجد شرایط بخصوص معتمدین جامعه روستاییان و عشایر، افراد توانمند، با انگیزه، متعهد، مسئولیت‌پذیر، جوانان با انگیزه و تحصیلکرده دعوت می‌کنیم تا وارد عرصه رقابت در انتخابات شوند و برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا نام‌نویسی کنند.

انتهای پیام 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments