کرونا و گرانی، هدیه نوروزی دولت به مردم بود

به گزارش خبرنگار پارلمانی «entekhabat1400.com»، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در بخش پایانی جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور اظهار داشت: ماه‌هاست که قطار گرانی، اقشار ضعیف جامعه را زیر می‌گیرد و دولت نه تنها در توقف یا کاستن سرعت آن ناتوان است، بلکه با بی‌تدبیری، سوء مدیریت و اتخاذ تصمیمات ضد و نقیض بر شتاب و سرعت قطار گرانی می‌افزاید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر گوشت، مرغ و میوه برای طبقات فرودست جامعه به خاطره ها پیوسته، افزود: سفره‌هایی که هر روز خالی‌تر می‌شود نمونه‌ای از کارنامه اسفناک دولت است که هر روز پیش روی میلیون‌ها ایرانی گشوده می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آقای رئیس جمهور در روزهایی که مردم برای تأمین بدیهی‌ترین نیازهای خود متحمل فشارهای بی‌سابقه شده و تورم هر ماه رکورد جدیدی به ثبت می‌رساند و بازار به حال خود رها شده است، آرامش و لبخند شما و اعضای کابینه یادآور ضرب‌المثلی آذری است که می‌گوید “فرد سیر هرگز حال گرسنه را درک نمی‌کند”.

بدری ادامه داد: آیا صف‌های طویل مردم برای خرید کالاهای ضروری را نمی‌بینید؟ مردم در شرایط کرونایی هر روز چندین ساعت وقت خود را در صف های مرغ و روغن صرف می‌کنند.

وی تصریح کرد: کرونا و گرانی، هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود و متأسفانه دولت همچنان به این بازی ادامه می‌دهد. به این بازی پایان بدهید.

انتهای پیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments