انتخابات باشکوه از مهم‌ترین ارکان اقتدار ایران است

حجت‌الاسلام حسین‌علی زاهدی‌پور در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، با بیان اینکه همان‌طور که رهبر معظم انقلاب تأکید دارند، یکی از مهم‌ترین شرایط رفع تحریم‌ها، قوی بودن ایران است، تصریح کرد: انتخابات باشکوه یکی از مهم‌ترین راهکارهای تحقق این مهم در عرصه‌های بین‌المللی است.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه انتخابات و مردم‌سالاری دینی در ایران، یادآور شد: مردم باید توجه کنند که زندگی چند سال آینده آنان بر اساس انتخابات امسال شکل می‌گیرد، به همین خاطر در انتخاب فرد اصلح و شایسته باید همه دقت خود را به کار گیرند.

زاهدی‌پور با تاکید بر اینکه هم اصل شرکت در انتخابات یک مسئولیت بزرگ است و هم نوع انتخاب، متذکر شد: این همان مردم‌سالاری دینی است که رهبر معظم انقلاب بر مسئولیت توأم انتخاب‌کننده و انتخاب‌شونده در آن تأکید دارند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران حاصل روحیه انقلابی و مبتنی بر تقوا است، اضافه کرد: بر این اساس حفظ انقلاب و دست‌یابی به آرمان‌های آن به ویژه عدالت و ظلم‌ستیزی، مرهون انتخاب مبتنی بر تقوا و عدالت است.

امام جمعه خرم‌دره تاکید کرد: اصولاً ما در صورتی می‌توانیم انتظار عدالت‌گستری از دولت را داشته باشیم که دولت عدالت‌گستر و انقلابی انتخاب کرده باشیم.

وی با اشاره به شبهه تأیید صلاحیت کاندیداها از سوی شورای نگهبان، ادامه داد: توجه کنیم که شورای نگهبان رئیس‌جمهور را انتخاب نمی‌کند، بلکه سوابق و ظرفیت‌های حداقلی کاندیداها را بررسی می‌کند و این مردم هستند که باید با حساسیت و دقت، بهترین‌ را انتخاب کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments