صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی است

صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی است

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای دقیق قانون، مقررات و رعات دستورالعمل ها از محورهای مهم انتخابات است.

احد جمالی در نشست ستاد انتخابات استان افزود: حرکت در مسیر قانون و رعایت اصل بی طرفی در انتخابات موجب اطمینان خاطر و اعتماد عمومی مردم خواهد شد.

وی رعایت اصل بی طرفی توسط مجریان و برگزار کنندگان را امری مهم  و اساسی خواند و اظهارکرد: همه اعضای ستاد انتخابات استان و همه مجریان و دستاندرکاران بدون هیچگونه حمایت و جانبداری در مسیر قانون و رعایت دستورالعمل ها فعالیت کرده و از آرای مردم پاسداری و صیانت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد حضور حداکثری و گسترد مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید سرلوحه کار مجریان و برگزار کنندگان انتخابات باشد.

جمالی انتخابات پرشور را باعث مصونیت و ثبات نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: باید تلاش شود انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران و در شان و جایگاه مردم برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تامین همه امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است و در این خصوص هیچ موانع و مشکلی نخواهد بود.

گفتنی است که در این نشست مسئولین کمیته های ستاد انتخابات استان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده براساس برنامه زمانبندی ستاد انتخابات کشور و راهکارهای مناسب برای هر چه بهتر و پرشورتر برگزاری انتخابات در استان را ارائه دادند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments