سخنگوی حزب اتحاد ملت :برای اداره کشور برنامه داریم

حسین نورانی نژاد در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در ارتباط با برنامه های حزب اتحاد ملت برای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های حزب برای سال جاری انتخابات های پیش رو است. طبعا یک حزب سیاسی نسبت به مقوله انتخابات حساس است، اخبار مربوط به آن را به جد رصد می‌کند و مواضع و رفتار خودش را در چارچوبی تعیین می کند.

وی ادامه داد: ما عضو جبهه اصلاحات هم هستیم و در این جبهه به اجماع و وفاق میان اصلاح طلبان کمک می‌کنیم.

نورانی نژاد با بیانی اینکه “اتحاد ملت یک حزب شب انتخاباتی نیست” گفت: ما از احزابی هستیم که در طول سال، چه انتخابات باشد و چه نباشد فعالیت داریم. کمیسیون های ما همواره فعال هستند.

وی ادامه داد: مهم ترین مسئله امروز ما تهیه برنامه هایی است که برای انتخابات در نظر گرفته ایم. حزب برای اداره کشور برنامه دارد و سعی کردیم این برنامه در چار چوب مقدورات کشور باشد.

سخنگوی حزب اتحاد ملت در همین راستا گفت: همواره فعالین سیاسی می گویند اینکه چه می شد، خوب است؛ اما نمی گویند با توجه به مقدرورات چه باید کرد. ما سعی کردیم نقطه بهینه از ظرفیت های کشور را با توجه به واقعیت های موجود به برنامه تبدیل کنیم.

وی یادآور شد: این برنامه با مشارکت جمعی از مجرب ترین و بهترین متخصص ها نوشته شده است. کمیسیون های تخصصی حزب شامل کمیسیون های سیاست داخلی و خارجی، زنان، اجتماعی و اقتصادی، علمی، فرهنگی، آموزشی و مطالعات توسعه مناطق و محیط زیست در چارچوب های مشخص شده برنامه هایشان را ارائه داده اند.

نورانی نژاد در پایان گفت: در حال حاضر این برنامه ها  یکسان سازی می شوند و این مهم ترین اتفاقی است که در حزب اتحاد دارد رقم می خورد. امیدواریم با ارائه این برنامه ها و  برنامه محوری و با توجه به موضوعات بنیادین فارغ از هیاهو ها یک وفاق ، همدلی و همکاری شکل بگیرد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments