پیروزی ملت در گرو انتخاب خوب است

پیروزی ملت در گرو انتخاب خوب است

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای در لبیک به رهنمودهای ولی امر مسلمین در آغاز سال جدید، دفاتر خود در سراسر کشور را مکلف به شناسایی راهکارهای تحقق شعار سال کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به  شرح زیر است:

حزب موتلفه اسلامی آغاز سال جدید را تبریک و تهنیت می‌گوید و برای رهبری معظم و ملت قهرمان ایران و همه مسلمین و خوبان جهان سالی سرشار از سعادت، سلامت، خدمت و عبادت و شادی و عزت را آرزومند است.

خدا را حمد و سپاس می‌گوییم که اگر قرن چهاردهم با حکومت وابسته به انگلستان استعمارگر و دیکتاتوری رضاخان در ایران شروع شد، پایان آن با رهبری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای به استقلال، اقتدار، عزت و نظام مردم سالار اسلامی به پایان می‌رسد.

در آغازین روزهای سال نو، به رهنمودهای ولی امر مسلمین لبیک می گوییم و اعلام می داریم همه اعضا و طرفداران حزب در سراسر کشور در تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» همه ابتکار و توان خود را به کار خواهند گرفت و هر دفتر استانی حزب مکلف است امکانات جهش تولید در استان را بررسی، از افزایش آن حمایت و با شناخت موانع در برطرف کردن هر نوع مانعی بکوشد.

همچنین چگونگی حمایت از کالاهای داخلی، در سطح کشور و در هر استان بررسی شود تا به وظیفه خود در قبال شعار سال عمل نماییم.
در این امر ضرورت دارد شناخت ظرفیت های سرزمینی و ظرفیت های انسانی، فرصت های در اختیار و چگونگی استفاده از آنها، در بررسی های کارشناسانه با حضور متخصصان و تجربه آموخته‌ها به گفت‌وگو گذاشته شود.

حزب موتلفه اسلامی در برنامه دولت انقلابی، جهادی و حزبی خود، علاوه بر کلیات، به اقدام و عمل و راهکارهای عملیاتی توجه دارد. زیرا کلیات زمانی موثر خواهد بود که در عمل و نتیجه مفید برای مردم و کشور باشد، مشکلات را حل کند و راه های پیشرفت و رفاه عادلانه و شکوفایی اقتصاد و فعال شدن ظرفیت ها با همت ملت و سیاست و نظارت دولت حزب اللهی رجایی گونه به سامان برسد.

حزب که یک مجموعه منظم، هدفدار و مردمی است و به خوبی می تواند همکاری و همراهی مردم خوبمان را در سیاستگذاری و برنامه ریزی حزبی و مجریان هماهنگ و پاک به دست آورد و بر ظرفیت‌های داخلی تکیه کند و همراه با حرکت سراسری مردمی و به صورت جمعی حرکت نماید.
حزب موتلفه اسلامی در انتخابات 1400 با حضور و وحدت نیروها در سراسر کشور با سیاست صحیح استقلال استانها در انتخاب نامزدهای شورای شهر و روستا، امید دارد که مردم به معرفی شده‌های اصلح، کارآمد و پرتوان رای دهند تا سازندگی همراه با توده های مردم، زمینه حل مشکلات را به خوبی میسر سازد.

حزب موتلفه اسلامی با معرفی شخصیت‎های تراز ریاست جمهوری عضو حزب، به صورت یک تیم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت دارد و امید دارد که با انتخاب خوب مردم، دولت پاک و کاردان، شجاع و لایق کشور را از مشکلات نجات داده، راه پیشرفت و رفاه، در گام دوم انقلاب اسلامی را فراهم سازد.
پیروزی ملت در گرو انتخاب خوب است.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments