ثبت نام ۹۷ داوطلب انتخابات میان دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

سید علی آقازاده چهاردهم فروردین ماه در جریان سفر به شهرستان تفرش و بازدید از روند ثبت نام داوطلبین انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در آخرین ساعات ثبت نام داوطلبین انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان و بررسی روند ثبت نام در فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه، بازدیدی انجام شد که نشان داد خوشبختانه در نهایت رعایت پروتکل های بهداشتی و ضوابط اداری کار در حال انجام است.

وی افزود: در جریان ثبت نام شاهد استقبال بسیار خوب داوطلبین هستیم به طوری که تا ساعت ۱۷ بالغ بر  ۹۷ نفر ثبت نام کرده اند و ثبت نام ۸۰ نفر نهایی شده است و به نظر می رسد تا پایان ساعت ثبت نام، برای اولین بار در تاریخ انتخابات مجلس، در این حوزه انتخابیه شمار ثبت نام کنندگان به عدد سه رقمی برسد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: روند ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و میان دوره ای مجلس در استان مرکزی مطلوب بوده است و از شانزدهم فروردین ماه نیز ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها آغاز می شود. خوشبختانه هماهنگی و تعامل بسیار خوبی با هیات های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی حاکم است و به نظر می رسد به مانند دوره گذشته انتخابات مجلس، شاهد هماهنگی خوبی بین ناظران و مجریان باشیم.

وی اضافه کرد: در ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها در ابتدای امر نگرانی هایی وجود داشت اما همزمان با اتمام مهلت ثبت نام، میزان استقبال نسبتا خوب ارزیابی شد به طوری که میزان ثبت نام از میانگین کشوری نیز بالاتر بوده است و امیدواریم در ثبت نام شوراهای روستا نیز استقبال مناسبی را شاهد باشیم.

آقازاده با تاکید بر اینکه استان مرکزی آماده برگزاری انتخابات تمام عیار و باشکوه است، افزود: از نظر اجرا و پشتیبانی و نظارت و مسائل امنیتی اقدامات لازم در نظر گرفته شده است و امیدواریم شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم و سعی خواهیم داشت فضای خوبی را برای حضور هر چه بیشتر مردم پای صندوق های رای فراهم سازیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments