ملاک ما در برگزاری انتخابات اجرای کامل قانون است

“محمد نوذری” در دیدار با اعضای شورای نظارت بر انتخابات استان ضمن تقدیر از زحمات  امیدی،  رئیس اسبق دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان   و آرزوی موفقیت برای صیدی رئیس جدید و دیگر اعضای شورای نظارت، با بیان اینکه ملاک ما در اجرای انتخابات،  قانون است، اظهار کرد: ما در برگزاری انتخابات دو وظیفه ذاتی تامین امنیت و سلامت انتخابات را برعهده داریم که در بستر قانون و در نهایت قانونمداری به انجام میرسانیم.

وی افزود: در دو مولفه دیگر انتخابات مشارکت حداکثری و ایجاد فضای رقابتی  ما  در کنار سایر دستگاهها وظیفه ملی داریم که بخشی بر عهده ما و بخشی هم بر عهده شورای نظارت بر انتخابات است.

نوذری با بیان اینکه درجهت برگزاری یک انتخابات پرشور تلاش می کنیم، گفت: برگزاری سالم، باشکوه و با مشارکت حداکثری هدف مشترک ماست و همه تلاش می‌کنیم  در مدار قانون و قانونمداری انتخاباتی در تراز بالا در استان برگزار شود.

وی در پایان گفت: همه ما باید با بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما، رسانه ها و گروه های اجتماعی با اطلاع رسانی دقیق و امید آفرینی در جامعه زمینه و بستر انتخاباتی پر شور و آگاهانه را در جامعه فراهم آوریم.

استاندار ایلام در بخش پایانی از صحبت‌های خود با بیان اینکه متاسفانه استان وارد پیک چهارم کرونا شده و روند افزایشی را هم در تعداد مبتلایان و هم تعداد بستری ها را شاهد هستیم گفت:  باید تلاش کنیم با برنامه ریزی و کار عملیاتی تا قبل از شروع انتخابات، کرونا در استان و کشور مهار شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments