اولویت در هر انتخاباتی صیانت از آرای مردم است

محسن علیزاده در دیدار اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان‌های سپیدان و بیضاء گفت: برگزاری انتخابات در صحت و سلامت کامل، بدون جانب داری و با در نظر گرفتن احترام به رای و نظر مردم و حضور حداکثری باید سرلوحه دست اندرکاران، مجریان و ناظرین ستاد انتخابات شهرستان های سپیدان و بیضاء قرار گیرد.  

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از دفتر نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس، علیزاده با اشاره به اینکه صیانت از رأی مردم باید اولویت اصلی دست اندرکاران، مجریان و ناظرین انتخابات باشد، افزود: برای هر انتخاباتی قانون خاص آن تصویب شده و نحوه هرگونه اقدام پیرامون مسائل انتخابات را برای ما مشخص کرده است.

او ادامه داد: اینکه چه کارهایی باید و چه کارهایی نباید انجام شود در قانون مطرح شده و قانون فعل ها و ترک فعل ها را برای ما مشخص کرده و قانونگذار برای تعدادی از این موارد ضمانت اجرا قرار داده است؛ این یعنی جنبه کیفری به موضوع داده شده است.

علیزاده افزود: خلق حماسه در انقلاب اسلامی بدون مشارکت و همکاری مردم معنا ندارد و در این راستا شایسته است مردمان فهیم و بافرهنگ شهرستان های  سپیدان و بیضاء دست ستاد انتخاباتی این شهرستان ها را با هدف برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه بگیرند. 

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments