نقوی حسینی: ۱۴۰۰ باید سال حل مشکلات اقتصادی باشد

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با «entekhabat1400.com» در پاسخ به این پرسش که “از سال ۱۴۰۰ چه انتظاری دارید؟” اظهار کرد: سال ۱۴۰۰ برای ملت ایران سال حساس و مهمی است. از یک سو مردم مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی ها را تحمل کردند و از یک طرف تحت فشار حاصل از بیماری کرونا بودند.

وی ادامه داد: با این امید به سمت ۱۴۰۰ می روند که بلکه مشکلات حل شود. حقیقتا فشار اقتصادی بر مردم بسیار زیاد است و تورم امان به مردم نمی دهد؛ پس انتظار همه مردم از ۱۴۰۰ حل و فصل مشکلات اقتصادی است.

این فعال سیاسی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم برای چهار سال قوه مجریه را به فردی می سپارند که تمامی موضوعات زندگی شان تابع تصمیات آن دولت می شود. امیدوارم این انتخابات  به نحوی برگزار شود که هم مردم پای صندوق رای بیایند و هم فردی انتخاب شود که گام های موثری برای مشکلات کشور بر می دارد.

نقوی حسینی گفت: در حال حاضر در تدارک مقدمات رقابت های سیاسی هستیم. در عرصه تدارک رقابت ها حضور همه جریان ها در صحنه قابل تحسین است. در نشست های حزبی کاندیداها خوب فعالیت می کنند. فعلا  شرایط خوبی برای جنب و جوش سیاسی برپا شده است. بقیه مسائل به حوادث آینده باز می گردد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments