۵۸۴ نفر در انتخابات شوراهای شهر خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند

ناصر خوش‌خبر، امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند در شورای اداری خراسان جنوبی گفت: انسجام درونی و امیدواری بیشتر با شناخت دقیق نسبت به مشکلات می‌تواند به حل مشکلات کمک کند.

وی با بیان اینکه چند ماه تا پایان عمر دولت باقی‌مانده و نباید در پیگیری امور مردم سهل‌انگاری صورت گیرد، افزود: تا ساعت ۲۴ شب گذشته که آخرین مهلت ثبت‌نام بود ۵۸۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر در استان خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند که ۱۲ درصد بانوان و ۲۸ درصد از تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

به گزارش «entekhabat1400.com»، معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه شورای شهر فرصتی برای خدمت مردم به مردم است، افزود: از هیچ جناح و گروهی طرفداری نمی‌کنیم و معتقدیم همه گروه‌ها برای ما گروه‌هایی هستند که در دایره نظام جمهوری اسلامی فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه انتخابات نمادی از جمهوریت نظام است، اظهار کرد: اگر تخلفی صورت گیرد طبق قانون با آن برخورد خواهد شد.

معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این فرصت در اختیار مردم است که با مطالعه و بررسی سلایق آن‌چه برای آن‌ها مفید است را انتخاب کنند، تصریح کرد: انتظار داریم سایر دستگاه‌ها همکاری با فرمانداری‌ها و ناظران همکاری داشته باشند.

محمد حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: در موضوع نماز در ارزیابی‌های صورت گرفته ادارات استان رتبه بالا دارند و استانداری خراسان جنوبی رتبه اول را در کشور داشته است.

وی با اشاره به تعطیلات پیش‌رو، تصریح کرد: لازم است مدیران در پاسخ‌گویی به مراجعان دقت داشته باشند و مشکلی برای مردمی که با ادارات سروکار دارند، ایجاد نشود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: : انتخابات بسیار مهم است و باید دقیق انجام شود و نیاز است دستگاه‌ها همه امکانات را برای کمک به مجریان انتخابات آماده کنند تا به بهترین شکل برگزار شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments