۲۳۹ نفر برای انتخابات شورای شهر کرمانشاه ثبت نام کردند

فضل الله رنجبر در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، با بیان اینکه ۳۱۱ داوطلب برای حضور در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرهای شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده اند، گفت: از این تعداد ۲۷۰ نفر مرد و ۴۱ نفر زن هستند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه در این دوره از انتخابات شورای شهر و روستا ۲۲ درصد کاهش ثبت نامی ها نسبت به دوره قبل را در شهرستان شاهد بودیم، گفت: در دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه ۳۹۷ نفر شامل ۳۴۸ آقا و ۴۹ خانم ثبت نام کرده بودند.

 رنجبر اضافه کرد: از بین افرادی که برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده اند یازده نفر استاد دانشگاه، ۱۷ نفر دارای شغل وکالت، ۲۰ نفر فرهنگی، ۷۶ نفر کارمند، یک نفر پزشک، یک نفر روحانی و بالغ بر ۱۰۰ نفر شغل آزاد داشته و مابقی مشاغل دیگر دارند.

وی با بیان اینکه بیشتر افرادی که در این دوره از انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده اند دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هستند، ادامه داد: ۱۴۷ نفر مدرک کارشناسی،  ۱۰۹ نفر کارشناسی ارشد و  هفت نفر دکتری دارند.
رنجبر با اشاره به اینکه ۳۵ نفر از افرادی که برای انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده اند زیر ۳۰ سال سن دارند، گفت: ۱۷ نفر هم بین ۵۶ تا ۷۱ سال دارند.

وی افزود: از مجموع ثبت‌نامی‌های شهرستان کرمانشاه، ۲۳۹ برای انتخابات شورای شهر کرمانشاه ثبت نام کرده‌اند که ۳۶ نفر آنها زن و بقیه مرد هستند.

 ۲۸ خرداد سال 1400 ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بصورت همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان کرمانشاه و در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments