برخورد قاطع با خریداران و فروشندگان رای/کنار گذاشتن طایفه‌گرایی در انتخابات شوراها

“آیت‌الله سید نصیر حسینی” در نشست پیش از ظهر امروز شورای فرهنگ عمومی که به دستور کار نشاط‌آفرینی در جامعه و همچنین فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات خرداد برگزار شد با تبریک ماه شعبان افزود: کرونا تاثیرات منفی بر جامعه گذاشته لذا متناسب با فضای کرونا برنامه‌های نشاط‌آفرین و شاد اجرا شود.
وی با اشاره به جشن‌ها و اعیاد ماه شعبان تصریح کرد: نباید اجازه دهیم کرونا موجب کمرنگ شدن مناسبت‌های ملی و مذهبی شود زندگی با این ویروس منحوس را آموخته‌ایم بنابراین اعیاد و جشن‌ها با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌ها برگزار شود.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد توصیه‌های نوروزی هم برای مردم داشت و اینکه مردم تا جایی که می‌توانند مسافرت نروند و از تجمعات و میهمانی‌ها خودداری کنند تا بتوانیم بر این ویروس غلبه کنیم.
حسینی بر تبلیغات محیطی ادارات و دستگاه‌ها در اعیاد پیش‌رو تاکید کرد و ادامه داد: کاروان‌های سیار شادی و نشاط با رعایت پروتکل‌ها تشکیل و دستگاه‌های فرهنگی همکاری لازم را با این دستگاه‌ها داشته باشند.
وی با بیان اینکه فعالان رسانه و فضای مجازی در زمینه نشاط‌آفرینی مشارکت حداکثری داشته باشند، تاکید کرد: با توجه به شرایط کنونی باید نشاط و شادی ایجاد کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون انتخابات سال آینده بیان کرد: انتخابات یکی از شاخص‌های افتخارآمیز انقلاب است، راز و رمز ماندگاری مردم پای انقلاب، انتخابات است.
حسینی با اشاره به اینکه مدیریت کشور با نگاه دینی و انقلابی در دستان مردم است، تصریح کرد: به دلیل همین ماندگاری ‌مردم پای آرمان‌ها و اهداف انقلاب است که ۴۲ سال است در برابر هجمه‌ها و توطئه‌ها ایستاده‌ایم و هر روز بالنده تر از دیروز می‌شویم.
وی اظهار کرد: هر کشور دیگری بود با این همه تحریم و توطئه و نقشه دشمنان زانو زده بود اما ایران اسلامی به یاری خداوند، حضور مردم در صحنه، بصیرت و آگاهی آن ها به جلو حرکت می‌کند.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات یعنی حمایت از نظام و کشور تاکید کرد: تلاش کنیم این حضور مردم کم‌رنگ نشود که صدا و سیما و سایر رسانه‌ها همینطور فعالان فضای مجازی در این خصوص وظیفه سنگین و رسالت خطیری بر دوش دارند.
حسینی با تاکید بر اینکه سیاسی‌ بازی و جناح‌بازی کنار گذاشته شود و مردم فرد اصلح انتخاب کنند، بیان کرد: هر چه ضربه می‌خوریم به واسطه همین سیاسی بازی و جناح‌بازی است، ضمن اینکه در انتخابات شوراها توصیه می‌کنم مردم طایفه‌گرایی و تعصبات خشک و بیهوده را کنار بگذارند.
وی خطاب به دادگستری، شورای نگهبان و نیروی انتظامی ادامه داد: به صراحت به عزیزان در این دستگاه‌ها و سایر کسانی که در میدان حاضر هستند اعلام می‌کنم کسانی که تلاش می‌کنند رای‌ مردم را خرید و فروش کنند را شناسایی و برخورد قاطعی داشته باشند.
به گزارش «entekhabat1400.com»، نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از امروز اعلان خطر می‌کنم، اگر کسی به این شیوه عمل کند خائن بوده و خیانت کرده است، کسی که حاضر است دیگران رای او را بخرند فردا بیگانگان به راحتی می‌توانند در درون او نفوذ کرده و او را بخرند.
انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments