بهتر است حسن خمینی کاندیدا نشود

«entekhabat1400.com» | علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره حمایت برخی رسانه‌های اصلاح طلبان از کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات 1400 به نمایندگی از جریان اصلاحات گفت: حداقل در حزب کارگزاران و مجمع نمایندگان ادوار که بنده در آنها حضور دارم، تاکنون بحثی درباره اینکه مثلا بحران‌های پیش روی کشور این چند مسئله است و برای برون رفت از این بحران‌ها آقای سید حسن خمینی می تواند بهترین گزینه باشد، نشده است.

 

به گزارش تسنیم، نمازی با بیان اینکه البته شاید گروه‌های دیگری به این جمع‌بندی رسیده اند که راه برون‌رفت از شرایط فعلی کشور ورود آقای حسن خمینی به عرصه انتخابات و حمایت از ایشان باشد، خاطرنشان کرد: به هر حال جایگاه آقای حسن خمینی که یادگار حضرت امام است باید حفظ شود و توصیه بنده به ایشان این است که کاندیدای ریاست جمهوری نشود.

 

نمازی درباره احتمال حمایت حزب کارگزاران از کاندیداتوری سیدحسن خمینی تصریح کرد: تا آنجا که بنده اطلاع دارم کاندیدای نهایی حزب کارگزاران آقای محسن‌هاشمی است.

 

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران ادامه داد: فلسفه ایجاد نهاد اجماع ساز یا همان جبهه اصلاحات ایران این بوده که بگوید اصلاح‌طلبان قصد دارند حضور جدی در عرصه انتخابات 1400 داشته باشند که این فعال بودن و حضور اصلاح‌طلبان منوط به معرفی کاندیدایی است که بتواند نظرات و رویکردهای اصلاح طلبان را نمایندگی کند. در همین راستا مقرر شد تا اگر تعداد کاندیداهای این جریان بیش از یک نفر بود، هر یک از احزاب، کاندیدای اختصاصی خود را معرفی کنند.

 

نمازی در ادامه گفت: اگر منظور روزنامه اعتماد و آرمان از طرح نام آقای سیدحسن خمینی در روزهای اخیر این است که ایشان کاندیدای 1400 شود و در نهایت خروجی نهاد اجماع ساز باشد، آنها نظرات خودشان را دارند ولی بنده معتقدم که اگر آقای سیدحسن خمینی به این عرصه وارد نشود، برای خود ایشان بهتر است.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments