آغاز ششمین روز ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر

به گزارش «entekhabat1400.com»، ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر از ساعت ۸ صبح چهارشنبه (۲۰ اسفند) در سراسر کشور آغاز شده و تا روز ۲۶ اسفند به مدت هفت روز ادامه دارد. 

فراهم شدن امکان ثبت نام غیرحضوری به علت شرایط کرونا ، ستاد انتخابات شورای شهر تهران را امسال نسبت به دوره گذشته خلوت کرده است و خبری از ازدحام داوطلبان مدرک به دست نیست، البته روز گذشته در پنجمین روز ثبت نام نسبت به روزهای گذشته افراد بیشتری برای ثبت نام به فرمانداری تهران مراجعه کردند و پیش بینی می شود امروز و فردا که آخرین روز ثبت نام برای داوطلبین است مراجعات بیشتری به فرمانداری تهران وجود داشته باشد.

در روزهای گذشته مواردی همچون توصیه به داوطلبین این انتخابات برای ثبت نام غیرحضوری و همراه داشتن خودکار هنگام مراجعه برای ثبت نام حضوری با توجه به وجود شرایط کرونایی در کشور بارها مورد تاکید مسئولین انتخابات قرار گرفته است.

همچنین حسن بیگی، رییس ستاد انتخابات استان تهران در پایان پنجمین روز ثبت نام انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی استان تهران گفت: از ٢٠ اسفند ماه یعنی آغاز ثبت نام داوطلبین تاکنون ثبت نام ١٩٩۵ نفر در استان تهران نهایی شده است که از این تعداد ۶٢٢ نفر داوطلب برای شهر تهران است که بیشترین داوطلبان را در استان تهران به خود اختصاص داده است. فیروزکوه نیز با ١۴ داوطلب کمترین میزان داوطلبین را در استان تهران داشته است.

وی افزود: در پنجمین روز ثبت نام ها ثبت نام ٧١٩ نفر داوطلب نهایی شد که از این تعداد ۵٢ درصد باحضور در فرمانداری ها حضوری ثبت نام کرده اند، ١٠ درصد در پیشخوان دولت، ١٩ درصد از طریق رایانه و ١٩ درصد هم از طریق موبایل ثبت نام کرده اند.

به گزارش «entekhabat1400.com»، محمدرضا خباز، استاندار استان خراسان شمالی در دولت دوازدهم و استاندار اسبق استان سمنان  در دولت یازدهم  و نماینده مردم شهرستان کاشمر در دوره چهارم، پنجم، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی در ساعت ۹:۳۰ امروز با حضور در محل فرمانداری تهران برای شرکت در انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد. 
خباز از اعضای حزب اعتماد ملی است.

زهرا نژادبهرام عضو پنجمین دوره شورای شهر تهران در ساعت ۱۰ صبح امروز برای ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در ساختمان شماره ٢ فرمانداری تهران حاضر شد.

وی در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر در لیست اصلاحات قرارداشت.

حضور سید اسماعیل موسوی، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور به همراه عیسی فرهادی فرماندار تهران در محل ساختمان شماره ٢ فرمانداری تهران برای بازدید از روند انجام ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران.

به گزارش «entekhabat1400.com»، در ساعت ۱۱:۳۰ امروز مجید فراهانی عضو شورای فعلی شهر تهران در ساختمان شماره ٢ فرمانداری تهران برای ثبت نام در ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران حضور یافت.

همچنین محمدهادی حیدرزاده مدیرکل پیشین محیط زیست استان تهران در ساختمان شماره ٢ فرمانداری تهران حضور یافت تا وی نیز برای ثبت نام ششمین دوره شورای شهر تهران اقدام کند.

ادامه دارد…

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments